واکنش نماینده تبریز به انتقال یک تیم فوتبال از تبریز به ارومیه/ اهدای یک تیم بدون رد و بدل شدن پولی
واکنش نماینده تبریز به انتقال یک تیم فوتبال از تبریز به ارومیه/ اهدای یک تیم بدون رد و بدل شدن پولی

نماینده مردم تبریز در مجلس در واکنش به انتقال تیم دسته اولی از تبریز به ارومیه، گفت: در حال حاضر تبریز دو تیم لیگ برتری گسترش فولاد و تراکتورسازی دارد که وجود این دو تیم بزرگ برای یک شهر کافی به نظر می‌‎رسد.

به گزارش عصرتبریز، محمدحسین فرهنگی از واگذاری قطعی تیم دسته اولی تبریزی از تبریز به ارومیه خبر داد و گفت: امتیاز این تیم دسته اولی به هیأت فوتبال آذربایجان غربی واگذار شده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: این انتقال بدون اخذ و رد و بدل شدن پولی صورت گرفت و در واقع با توجه به اینکه دو تیم لیگ برتری برای تبریز کافی به نظر می‎رسید، این تیم به آذربایجان غربی منتقل شد.

وی افزود: همچنین امتیاز تیم گسترش فولاد تبریز به ماشین سازی واگذار شد؛ بنابراین ارومیه صاحب یک نماینده دسته اولی و تبریز دارای دو نماینده لیگ برتری است.

عضو هیأت رئیسه مجلس ضمن آرزوی موفقیت برای نماینده جدید ارومیه در لیگ دسته اول، عنوان کرد: با توجه به اینکه این انتقال در دسته اول صورت گرفته است نماینده ارومیه برای رسیدن به لیگ برتر تلاش خواهد کرد و موفقیت این تیم بسته به تلاش‌ها در استان آذربایجان غربی دارد.

روز گذشته خبری مبنی بر انتقال تیم لیگ برتری گسترش فولاد تبریز به ارومیه منتشر شد که این خبر اساساً تکذیب و بر اساس اظهارات نماینده تبریز مشخص شد که امتیاز گسترش فولاد به ماشین سازی تبریز منتقل شده و نماینده تبریز در لیگ دسته اول با تغییر نام به «نود ارومیه» به آذربایجان غربی واگذار شده است.

انتهای پیام/