افتتاح ۱۳۱ واحد مسکن مددجویان آذربایجان‎شرقی در هفته دولت
افتتاح ۱۳۱ واحد مسکن مددجویان آذربایجان‎شرقی در هفته دولت

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از افتتاح ۱۳۱ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد با هزینه حدود دو میلیارد و ۲۴۵ میلیون تومان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، محمد کلامی با اعلام این خبر، اظهار کرد: از این تعداد ۷۵ واحد مسکونی مربوط به مددجویان ساکن در روستاها است، برای ساخت ۷۵ واحد مسکن مددجویان روستایی یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان و برای خرید و ساخت ۵۶ واحد مسکن مددجویان شهری یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان توسط کمیته امداد استان هزینه شده است.

وی با اشاره به این‌که تامین سرپناه برای مددجویان یکی از اولویت‌های مهم کمیته امداد است، بیان کرد: طرح رضوان با هدف کمک به تامین مسکن مددجویان تحت حمایت توسط این نهاد اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی عنوان کرد: خیران استان در سال ۹۶ هفت میلیارد و ۳۱۸ میلیون تومان برای تأمین مسکن نیازمندان کمک کردند.

کلامی افزود: ۶۵۳ واحد مسکونی در سال گذشته برای خانوارهای شهری و روستایی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی خرید و یا ساخته‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: مراسم افتتاح این تعداد واحد مسکونی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی در چهار شهریور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/