خدمات کمیته امداد به مردم گفته شود/ فساد چند نفر را نباید به پای نظام نوشت
خدمات کمیته امداد به مردم گفته شود/ فساد چند نفر را نباید به پای نظام نوشت

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه کمیته امداد یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) است، گفت: کمیته امداد خدمات بسیاری به نیازمندان و محرومیت زدایی انجام داده و لازم است این خدمات به مردم گفته شود.

به گزارش عصرتبریز، حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در آیین افتتاح ۱۳۱ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی با بیان اینکه کمیته امداد یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) است، گفت: کمیته امداد در طول عمر چهل سالگی انقلاب اسلامی خدمات بسیاری به نیازمندان و محرومیت زدایی انجام داده و لازم است این خدمات به مردم گفته شود.                           

 وی با قدردانی از کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در ساخت مسکن نیازمندان، افزود: این نهاد در روستاها و مناطق محروم استان به خصوص در ساخت مسکن خدمات بسیاری به محرومان انجام داده است که در نوع خود قابل تقدیر است.                                       

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف بسیار زیاد است که محرومیت زدایی کمیته امداد تنها یکی از هزاران است، ابراز کرد: در تمام مراسمات باید دستاوردهای انقلاب به مردم تبیین شود.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمات شایسته‌ای در عرصه‌های سازندگی و نظامی و پزشکی و… به مردم ارایه داده است، افزود: مگر در نظام طاغوت خبری از اینها بود؟ همه اینها از برکات انقلاب اسلامی است.

آل‌هاشم ادامه داد: در زمان جنگ حتی سیم خاردار نداشتیم تا از مرزهای خود دفاع کنیم ولی الان به برکت انقلاب و همت جوانانمان، با خودکفایی بالایی در امورات نظامی، به قدرت موشکی دست پیدا کردیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پایان با تاکید بر اینکه عده‌ای می‌گویند فساد در کشور سیستماتیک است که این، دروغ و بی‌انصافی است تصریح کرد: نباید فساد چند نفر را به پای نظام نوشت.

انتهای پیام/