عملکرد فاجعه بار جانشین ارومیه‎ای گسترش فولاد در لیگ یک
عملکرد فاجعه بار جانشین ارومیه‎ای گسترش فولاد در لیگ یک

جانشین ارومیه ای گسترش فولاد در لیگ یک در دو بازی ابتدایی خود ۱۰ گل دریافت کرده است!

به گزارش عصرتبریز، انتقال سهمیه دسته اولی باشگاه گسترش فولاد تبریز به استان آذربایجان غربی حواشی بسیاری به دنبال داشت. به هر ترتیبی که بود این اتفاق رخ داد تا آذربایجان غربی با استفاده از سهیمه باشگاه گسترش فولاد تبریز صاحب نماینده در لیگ یک شود. نام این تیم “نود ارومیه” اعلام شد. جانشین ارومیه ای گسترش فولاد در لیگ یک تا اینجا عملکردی فاجعه بار از خود نمایش داده و به نظر می رسد که در پایان فصل در صورت تداوم این عملکرد، شاهد از دست رفتن این سهمیه به راحتی هر چه تمام تر باشیم.

نود ارومیه که در اولین بازی خود با ۶ گل مغلوب پرسپولیس پاکدشت شده بود، روز یکشنبه در چارچوب هفته سوم لیگ دسته یک با ۴ گل مغلوب میهمان خود گل گهر سیرجان شد. نود ارومیه تا به امروز از ۲ بازی خود هیچ امتیازی کسب نکرده و ۱۰ گل از حریفانش دریافت کرده است. این تیم البته یک بازی معوقه از هفته اول مقابل بادران را نیز دارد که زمان برگزاری این دیدار هنوز اعلام نشده است.

مسئولان باشگاه نود ارومیه طی تصمیمی عجیب و انتقاد برانگیز اقدام به کنار گذاشتن تمامی بازیکنان تیم گسترش فولاد کردند. آنها با این ادعا که قصد دارند تیمی بومی با بازیکنان مورد نظر خودشان تشکیل دهند چنین تصمیمی را اتخاذ کردند. این در حالی بود که بازیکنان باتجربه و سرشناسی در بین بازیکنان کنار گذاشته شده دیده می شد که می توانستند به کار نود ارومیه آمده و از خلق شکست هایی چون ۶-۰ و ۴-۰ جلوگیری کنند.

انتهای پیام/