به دنبال دو بازیکن با کیفیت در خط دفاعی هستیم/ هواداران صبور باشند
به دنبال دو بازیکن با کیفیت در خط دفاعی هستیم/ هواداران صبور باشند

مالک باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه باید کمی صبور بوده و تحمل داشته باشیم، گفت: در خط دفاعی نیز به دنبال دو بازیکن با کیفیت هستیم و نگرانی هواداران را بابت خط دفاعی برطرف خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار عصر، محمدرضا زنوزی در گفت‎وگویی با بیان اینکه خواسته‌ی ما این است که هواداران تراکتورسازی هرچه راحتتر به ورزشگاه برسند، اظهارکرد: در اینصورت هواداران تیم محبوب‌شان را بهتر و در آرامش تشویق خواهند کرد و به تبع تیم نیز بهتر نتیجه خواهد گرفت.

وی افزود: در آینده نیز تغییراتی از جمله بازگشایی درب‌های دیگر ورودی ورزشگاه یادگار امام انجام خواهد گرفت که هماهنگی‌های آن نیز صورت گرفته تا هواداران هرچه سریع‌تر و راحتتر به سکوهای ورزشگاه برسند.

زنوزی در ارتباط با موضوع آسفالت مسیرهای ورودی ورزشگاه یادگار امام، تصریح کرد: خواسته‌ی ما این است که مسیرهای دسترسی به ورزشگاه تکمیل گردند تا هواردان به‌راحتی به ورزشگاه برسند و در بازی گذشته مسوولان ذی‌ربط در بحث تامین قیر برای آسفالت مشکلاتی داشتند که بنده اعلام کردم که قیر را تامین می‌کنیم تا هرچه سریع‌تر مسیر دسترسی هواداران در اولین بازی خانگی تکمیل گردد.

مالک باشگاه تراکتورسازی افزود: دو روز گدشته اولین محموله قیر و روز گذشته نیز دومین محموله تحویل داده شد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص خط دفاعی تراکتورسازی و نگرانی‌هایی که در این مورد وجود دارد، گفت: همانطور که به هواداران قول داده‌ام بازیکنان بزرگی چه در سطح تیم ملی و چه خارجی جذب کردیم به گونه‌ای که ما از دسته سوم یا چهارم برزیل بازیکن نیاوردیم و از طریق روزمه‌ی بازیکنان آن‌ها را جذب کرده‌ایم کما اینکه یکی از فورواردهای جذب شده آقای گل اسکاتلند بوده و دو کاپیتان تیم ملی هم همزمان به تراکتور پیوسته‌اند. در خط دفاعی نیز به دنبال دو بازیکن با کیفیت هستیم و نگرانی هواداران را بابت خط دفاعی برطرف خواهیم کرد.

زنوزی اضافه کرد: باید کمی صبور بوده و تحمل داشته باشیم چراکه فقط دو یا سه نفر از ترکیب ثابت فصل گذشته در تیم امسال بازی می‌کنند و می‌توان گفت بیش از ۹۰ درصد تیم عوض شده است.

وی با بیان اینکه عده‌ای از بازیکنان فصل گذشته در حد نام تراکتور نبودند و چند نفر دیگر نیز قراردادشان تمام شده بود، توضیح داد: به جز با یک یا دو بازیکن که دو ساله قرارداد بسته‌ایم، قراردادهای امسال طویل‌المدت و اکثرا بصورت سه ساله است.

زنوزی اصافه کرد: تیم و بازیکنان جدید نیاز به هماهنگی دارند و به هواداران قول می‌دهم اگر این تیم هماهنگ شود هیچ تیمی نه‌تنها در ایران حتی در آسیا توان مقابله با آن را نخواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من هم بعنوان یک هوادار همیشه روی سکوها در کنار هواداران تراکتورسازی خواهم بود. تراکتور تیم بزرگی است که ما آذربایجانی‌ها و بخصوص تبریزی‌ها فرهنگ والایی داشته و مهمان‌نواز هستیم و باید بدون عکس‌العمل و پرداختن به حاشیه‌هایی که گاها توسط رقبا ایجاد می‌شود، فقط تیم را حمایت کنیم تا به نتیجه مطلوب برسد.

انتهای پیام/