پلمپ انبار احتکار ۵ میلیارد ریالی در بناب
پلمپ انبار احتکار ۵ میلیارد ریالی در بناب

فرمانده انتظامی شهرستان بناب از شناسایی و پلمپ یک باب انبار بزرگ ارزاق عمومی به ارزش پنج میلیارد ریال به ظن احتکار خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ سهراب شفقی در تشریح این خبر افزود: در عملیات مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج)، مأموران انتظامی یگان امداد و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در راستای مبارزه با برهم زنندگان نظم اقتصادی، محل دپوی ۱۰۰ تن کالای اساسی و ارزاق عمومی را به ظن احتکار شناسایی و کشف کردند .

وی افزود: در بازرسی از این انبار مقدار ۵۰ تن مواد غذایی اعم از روغن جامد و مایع، رب گوجه فرنگی، تن ماهی و ۵۰ تن مواد شوینده کشف که کارشناسان ارزش تقریبی آن را ۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند .

فرمانده انتظامی شهرستان بناب با اشاره به اینکه موضوع توسط بازرسان و مأموران تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت و قاچاق کالا و ارز در حال بررسی می باشد، افزود: با توجه به وضعیت بازار و افزایش قیمت ارزاق، امیدواریم اقلام مکشوفه به شبکه توزیع هدایت شوند .

شفقی ضمن قدردانی ر از همکاری و تعامل مردم با پلیس، تأکید کرد: پلیس با تمام توان و با بکارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم احتکار و قاچاق کالای اساسی و ارزاق عمومی مردم مبارزه خواهد نمود و شهروندان نیز می توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام/