حاج صفی و رضائیان، سومین و چهارمین ملی‎پوشان تراکتور
حاج صفی و رضائیان، سومین و چهارمین ملی‎پوشان تراکتور

به نظر می رسد که خیلی زود شاهد پیوستن دو ستاره ملی پوش دیگر به تیم تراکتورسازی باشیم.

به گزارش عصرتبریز، با توجه به شرایط موجود بایستی کم کم منتظر شنیدن خبر رسمی پیوستن دو ملی پوش دیگر به تیم تراکتورسازی باشیم. اشکان دژاگه و مسعود شجاعی دو ملی پوش فعلی تیم تراکتورسازی در شرایطی با این تیم قرارداد بستند که هیچکس انتظار آن را نداشت. لحظه انتشار خبر پیوستن این دو بازیکن به تراکتورسازی همه شوکه شدند و به این ترتیب زنوزی بزرگترین سورپرایز خود را برای هواداران تراکتور رو کرد. اینک در شرایطی که خط دفاعی تراکتورسازی با مشکل کمبود نفرات قابل اتکا مواجه است، بحث حضور احسان حاج صفی و رامین رضاییان در این تیم داغ است. صحبت های اخیر مالک باشگاه تراکتورسازی این امیدواری و اطمینان را به هواداران تیم داد که امکان حضور دو بازیکن ملی پوش یاد شده در تراکتورسازی بسیار زیاد است.

زنوزی در مورد این موضوع اظهار داشت: «مثل قبل قول می دهم که دو بازیکن بزرگ و ملی را در خط دفاعی به تیم اضافه کنیم تا نگرانی هواداران از خط دفاعی به طور کامل برطرف شود.»

همین جمله کافی است تا پی به موضوعی جذاب ببریم. با توجه به سابقه صحبت های زنوزی که همواره به وعده های خود چه برزگ و نشدنی و چه کوچک و کم اهمیت عمل کرده، به نظر می رسد که سومین و چهارمین ملی پوشان تیم تراکتورسازی نیز به زودی به این تیم ملحق خواهند شد. زنوزی با اطمینان کامل در این مورد صحبت کرده و آن چه که حضور حاج صفی و رضاییان را در تراکتور محتمل تر می کند، دشوارتر بودن حضور دژاگه و شجاعی در فوتبال ایران بود که توسط زنوزی انجام شد. حال با توجه به اینکه در سال های اخیر حاج صفی و رضاییان در فوتبال ایران حضور داشتند حضور دوباره آن در لیگ برتر به عنوان بازیکن تراکتورسازی دور از ذهن نیست.

انتهای پیام/