بخشی: مقابل تراکتور برای امتیاز و مهمتر از آن شرافت آذربایجان خواهیم جنگید
بخشی: مقابل تراکتور برای امتیاز و مهمتر از آن شرافت آذربایجان خواهیم جنگید

جانشین موقت فیروز کریمی مسئولیت تیم ماشین سازان را در دربی تبریز برعهده دارد که این دیدار را دربی شرافت می داند.

مهدی بخشی مربی تیم ماشین سازی تبریز امروز در مورد دربی تبریز با خبرنگار عصر گفت‎وگویی داشته که صحبت های جالبی رد و بدل شده است:

یک جین مصدوم داریم

بازی سختی مقابل تراکتور داریم که متاسفانه یک جین مصدوم هم روی دست ما مانده است که کار را سخت می کند. ماشین در کل مشکل یار دارد و این مصدومیت ها کار را خیلی سخت تر از آن چیزی که هست می کند و تیم پزشکی ما سخت در تلاش هستند تا این مصدوم ها را به بازی برسانند ولی بعید میدانم این همه مصدوم را بتوان به دربی رساند.

با پرمهره ترین تراکتور تاریخ روبرو میشویم

دوست دارم از ته دل یک خسته نباشید به مهندس زنوزی بگویم که در این فصل آستین ها را بالا زد و رفت ته دل فوتبالی های آذربایجان و در تراکتور کاری کرد کارستان و پرمهره ترین تراکتور تاریخ را بست تا بعد از مدت ها خنده بر لب جوانان این شهر بیاید و ما پس فردا مقابل همین تراکتور تاریخی روبرو خواهیم شد و این آسان نیست.

دربی آذربایجان دربی شرافت است

روز پنجشنبه داخل زمین خواهید دید که نتیجه دربی چطور رقم خواهد خورد و قطعا این دربی، دربی شرافت و شرافتمندی است و برای ماشین سازی که در شرایط بحرانی و حساسی قرار دارد در این دیدار نه تنها برای امتیاز بلکه برای شرافت فوتبالی به میدان خواهیم رفت و فوتبال تبریز همیشه این موضوع را نشان داده است.

هواداران برای آذربایجان یادگار را پر کنند

من بعنوان یک تراکتوری قدیمی و مربی ماشین سازی از همه هواداران فوتبال تبریز و آذربایجان میخواهم که برای آذربایجان و فوتبالش یادگار را پر کنند و همچون دیدار گذشته تراکتور بمب انرژی این فوتبال باشند و من نیز قول میدهم جدا از هر نتیجه ای یک فوتبال زیبا و جان دار را به نمایش بگذاریم تا همه از فوتبال لذت ببرند.

جدایی کریمی اندوهگینم کرد

فیروز کریمی مربی بزرگی است. فوتبال ایران امثال این گونه مربی ها را کم دارد. جدایی او از ماشین سازی اندوهگینم کرد. اعتماد کریمی به من باعث شد تا این فصل کنار او در ماشین سازی حضور پیدا کنم. دوست داشتم کنار او این فصل را به انتها برسانیم ولی فوتبال است و هزاران اتفاق پیش بینی نشده.

انتهای پیام/