بهره برداری از ۶۳ پروژه گازرسانی روستایی در آذربایجان‎شرقی
بهره برداری از ۶۳ پروژه گازرسانی روستایی در آذربایجان‎شرقی

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‎شرقی از بهره برداری ۶۳ روستای استان با تحت پوشش قرار دادن بیش از سه هزار خانوار با اعتباری بالغ بر ۱۸۲ میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدرضا رهنمای توحیدی با اشاره به طرح های گاز رسانی در هفته دولت در سال ۹۷ اظهارکرد: همچنین در این ایام ازساختمان اداری و پست امداد آبش‌احمد و ساختمان شماره ۲ ملکان با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیار ریال بهره برداری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی همچنین از افتتاح دو ایستگاه CGS با هزینه بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: افزایش خدمات رسانی به مردم و ارتقای کیفیت آن و نیز تداوم پروژه‌های باقی مانده در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌کنیم تا با مدیریت هزینه‌های جاری، رعایت اصل صرفه‌جویی و وصول مطالبات معوقه اهداف شرکت را تحقق بخشیم.

این مقام مسئول همچنین از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم گازرسانی به ۸۰ واحد صنعتی در سطح استان خبر داد.

وی در خاتمه با اشاره به شتاب‌گیری برنامه های توسعه گازرسانی در مناطق محروم روستایی، خاطرنشان کرد: با اتمام طرح‌های گازرسانی روستایی در حال اجرا سطح برخورداری خانوار بهره مندی روستایی استان به ۹۷ درصد خواهد رسید.

انتهای پیام/