تراکتور در قامت یک مدعی واقعی
تراکتور در قامت یک مدعی واقعی

تراکتورسازی با دو گل همشهری خود را شکست داد.

به گزارش عصرتبریز، تیم های تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ روز پنج شنبه در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲ بر ۱ شاگردان جان توشاک همراه بود. به این ترتیب تراکتوری ها موفق شدند به دومین برد این فصل خود دست پیدا کنند و ماشین سازان نیز دومین باخت متوالی شان در این فصل را متحمل شوند.

  • تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
  • هفته ششم لیگ برتر
  • ورزشگاه: یادگار امام (ره)
  • هوادار: حدود ۴۵هزار نفر
  • گروه داوری: داور: علی صفایی – کمک ها:  محمدرضا مدیر روستا – سید اسد حاج محمدی – کوپال ناظمی

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی تبریز:  محسن فروزان ، محمد طیبی ، علی عبدالله زاده، محمدرضا مهدی زاده ، دانیال اسماعیلی فر ، رضا شربتی ، مسعود شجاعی ، علی رضا نقی زاده، مهدی مهدی پور ، اشکان دژاگه ، آنتونی استوکس
 سرمربی: جان توشاک

ماشین سازی تبریز: فرناندو ده خسوس، محمدحسین کنعانی زادگان، رضا خالقی فر، فرید بهزادی کریمی، محسن یوسفی، سید احمد مهدی زاده، توحید غلامی، مسیح زاهدی، سید محمد خرم الحسینی، عزیز معبودی و احمدرضا زنده روح
سرمربی: یوسف بخشی زاده

شرح نیمه اول:

نیمه اول بازی با برتری مطلق تیم تراکتورسازی آغاز، ادامه و پایان یافت. شاگردان توشاک علی رغم داشتن برتری نسبت به تیم حریف موفق به گلزنی نشدند. در این نیمه چند موقعیت خوب گلزنی برای تراکتوری ها به وجود آمد و در کنار آن ماشین سازان نیز یک بار موفق به لرزاندن تیر دروازه تیم حریف شدند.

شرح نیمه دوم:

نیمه دوم را تراکتور بازهم بهتر از حریف آغاز کرد و این بار مزد بازی هجومی خود را گرفته و خیلی زود در دقیقه ۴۸ به گل رسید. گل دوم در دقیقه ۶۰ کار را برای تراکتوری ها آسان تر از پیش کرد تا آنها با خیالی راحت به ارائه یک بازی فانتزی و زیبا در ادامه کار پرداخته و پیروزی را مال خود کنند. البته ماشین سازان در دقایق تلف شده یکی از گل ها را جبران کردند.

شرح گل ها:

  • تراکتورسازی تبریز ۱ – ۰ ماشین سازی تبریز / دقیقه ۴۷  : پاس کوتاه مسعود شجاعی به استوکس رسید تا با یک چرخ و شوت عالی دروازه دخسوس را باز کند
  • تراکتورسازی تبریز ۲ – ۰ ماشین سازی تبریز / دقیقه ۶۰  : یک ضد حمله برای تراکتوری ها مسعود شجاعی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا با یک بغل پای عالی گل دوم تراکتور را به ثمر برساند.
  • تراکتورسازی تبریز ۲ – ۱ ماشین سازی تبریز / دقیقه ۹۲  : عرفان افراز با ضربه سر روی پاس ارسالی از ضربه آزاد یکی از گل های خورده را جبران کرد.

انتهای پیام/س