نقی زاده: تراکتور در سه بازی اخیر بی‌نظیر بود
نقی زاده: تراکتور در سه بازی اخیر بی‌نظیر بود

هافبک تراکتورسازی از حضورش تیم در بین مدعیان لیگ ابراز اطمینان کرد.

به گزارش عصرتبریز، علیرضا نقی زاده، هافبک تیم تراکتورسازی تبریز در مورد پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی اظهار داشت:

«بازی خوبی بود علیرغم احترامی که برای تیم مقابل قائل هستیم باید بگویم که ما ۷، ۸ موقعیت صددرصد گلزنی داشتیم و می توانستیم با نتیجه بهتری این بازی را تمام کنیم ولی از اینکه توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و از اینکه به سه، چهار تیم بالای جدول نزدیک شدیم خوشحالیم.»

وی ادامه داد:

«اول فصل تیم هماهنگ نبود و بازیکنان جدیدی به تراکتور آمده بودند، رفته رفته تیم به هماهنگی لازمش می رسد و شما اگر ۳ بازی گذشته تراکتور را دیده باشید می بینید که بازی های خوبی انجام دادیم و بهتر از این هم خواهیم شد.»

هافبک تراکتورسازی خاطرنشان کرد:

«همان گونه که گفتم در ۳ بازی اخیر تیم ما بی نظیر بود. سخت تلاش می کنیم که جایی محکم در بین تیم های بالای جدول برای خودمان دست و پا کنیم. هیچ شکی نیست که برای رسیدن به این هدف پتانسیل لازم را داریم و می توانیم با ادامه همین روند به تیمی مدعی در لیگ برتر تبدیل شویم.»

نقی زاده با تشکر از هواداران تراکتورسازی تصریح کرد:

«همانند بازی با سایپا، حضور پر شور هواداران تاثیر بسزایی در کسب برد داشت. از تمامی هواداران تراکتورسازی که آمدند و تیم شان را تشویق کردند صمیمانه تشکر می کنم و امیدوارم که در پایان فصل یک هدیه خوب به آنها بدهیم. همه تلاش ما شاد کردن دل این هواداران است و جز این چیز دیگری نمی تواند ما را به انجام بازی های خوب و کسب نتایج درخشان تحریک کند.»

انتهای پیام/س