سوگیتا، محصولی اورجینال از کشور ژاپن (عکس)
سوگیتا، محصولی اورجینال از کشور ژاپن (عکس)

هافبک ژاپنی تراکتورسازی فراتر از انتظارات نشان داده است.

به گزارش عصرتبریز، یوکیا سوگیتا، هافبک ژاپنی تیم تراکتورسازی تبریز در بازی روز گذشته تیمش مقابل ماشین سازی تبریز پس از ورود به زمین بازی در نیمه دوم عملکردی بی نظیر داشت. او بارها با حرکات تکنیکی خودش مدافعان تیم ماشین سازی را به دردسر انداخته و برای هم تیمی هایش موقعیت گلزنی فراهم کرد. سوگیتا فرصت این را داشت که نام خود را در بین گلزنان بازی نیز ثبت کند اما شوت دیدنی او با بیرون پا به تیرک دروازه حریف برخورد کرده و گل نشد.

بازیکن ژاپنی تراکتوری ها که به دلیل رفت و آمدهایی که به کشور ترکیه برای حل مشکل اقامتش در ایران از ترکیب اصلی دور مانده، در کمتر از ۳۰ دقیقه کیفیت بالای بازی خود را بار دیگر به همه نشان داد. حضور او همانند بازی با سپاهان ریتم بازی تراکتورسازی را موزون تر و پر جنب و جوش تر کرد. همین موضوع نیز باعث شد تا مدافعان خسته تیم حریف بارها و بارها در مقابل حرکات سوگیتا کم آورده و موقعیت های خطرناکی برای بازیکنان تراکتور به وجود بیاید.

همواره در کشور ایران محصولات ژاپنی طرفداران زیادی دارند و اینک در زمینه فوتبال نیز سوگیتا را باید محصولی اورجینال از فوتبال ژاپن بنامیم که همانند صنعت کشورش، بی نقص و کارامد نشان می دهد. جالب اینجاست که در دربی تبریز مدافعان ماشین سازی در اکثر مواقع تنها با مرتکب شدن خطا موفق به متوقف کردن سوگیتا شدند.

انتهای پیام/س