درس بزرگ هواداران تراکتور به ماشین‌سازان (عکس)
درس بزرگ هواداران تراکتور به ماشین‌سازان (عکس)

هواداران تراکتورسازی درس بزرگی به هواداران تیم همشهری دادند.

به گزارش عصرتبریز، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در روزی که حدود ۴۰ هزار هوادار خود در ورزشگاه یادگار امام تبریز می دید موفق شد با نتیجه دو بر یک ماشین سازی را شکست دهد. بازی تراکتورسازی و ماشین سازی که دربی فوتبال تبریز در لیگ برتر به شمار می رود در شرایطی برگزار شد که کمتر از ۲۰۰-۳۰۰ هوادار تیم ماشین سازی در ورزشگاه حضور داشتند و تعداد هواداران تراکتورسازی بیش از ۱۰۰ برابر آنها بود!

باشگاه گسترش فولاد پس از سال ها حضور مستمر و موفق در لیگ برتر، تنها به دلیل نداشتن هوادار جای خود را به ماشین سازی داد. این اتفاق در حالی رخ داد که دو فصل پیش و زمانی که ماشین سازی در لیگ برتر حضور داشت، هیچ یک از بازی های خانگی این تیم بیش از هزار نفر تماشاگر نداشت. حال به هر نحوی که بوده شرایط برای لیگ برتری شدن ماشین سازی بار دیگر فراهم شده و چه خوب است که هواداران این تیم ریشه دار تبریزی نیز همانند تیم تراکتورسازی که این روزها نماد فوتبال آذربایجان به شمار می رود، تیم خود را حداقل در بازی های خانگی تنها نگذارند.

در دربی تبریز هواداران تراکتورسازی درس بزرگی به ماشین سازان دادند. بی شک هر تیمی که هواداران پر شوری چون هواداران تراکتورسازی را داشته باشد می تواند با توانی بالاتر از حد معمول خود به مصاف حریفان برود. حال باید دید هواداران ماشین سازی پس از دربی تبریز آیا به خود آمده و با ورزشگاه آشتی خواهند کرد یا خیر؟

انتهای پیام/س