فانتزی‌های دلچسب اشکان، وجه تمایز او با سایرین (عکس)
فانتزی‌های دلچسب اشکان، وجه تمایز او با سایرین (عکس)

هافبک باتجربه تراکتورسازی به مهره‌ای غیر قابل انکار در تیمش تبدیل شده است.

به گزارش عصرتبریز، پس از به ثمر رسیدن گل دوم تیم تراکتورسازی در دربی تبریز شاهد انجام یک بازی زیبا و پر از حرکات تکنیکی و فانتزی از سوی بازیکنان این تیم بودیم. در راس این حرکات اشکان دژاگه قرار داشت. هافبک باتجربه تراکتوری ها که به واسطه تکنیک بالا و قدرت بدنی مناسبش، توانایی حمل توپ بالایی دارد در چند صحنه با حرکات فانتزی خود هواداران را به وجد آورد.

از نکات قابل توجهی که می توان در این مورد به آن اشاره کرد زمان و نوع این حرکات از سوی دژاگه است. درست زمانی که تراکتور نیاز به آرام کردن بازی داشت، هافبک تراکتوری ها با انجام حرکات فانتزی خود ضمن آرام کردن جو بازی حفظ توپ را به نحو احسن برای تیمش انجام می داد. سرنوشت حرکات اشکان نیز برخلاف برخی از حرکات فانتزی بازیکنان که فقط به انجام حرکت محدود می شود، معمولا به ایجاد موقعیت هایی حساس برای تراکتورسازی می انجامید.

همان گونه که بارها اشاره شده، حضور بازیکنی چون اشکان دژاگه در تیم تراکنورسازی از هر نظر یک اتفاق بزرگ به شمار می رود. اشکان با کوهی از تجربه از فوتبال آلمان و انگلستان به خوبی می داند که چه کاری را کی و چه گونه انجام دهد. همین موضوع نیز باعث شده تا حرکات فانتزی او برای هواداران تیم دلچسب باشد چرا که این حرکات زمانی انجام می شوند که تیم با حاشیه امنیتی مناسب از حریف پیش است و انجام چنین حرکاتی را به نوعی می توان یک نیاز دانست.

انتهای پیام/س