اجرای تقسیمات کشوری آثار مثبتی به دنبال دارد
اجرای تقسیمات کشوری آثار مثبتی به دنبال دارد

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به اینکه اجرای تقسیمات کشوری آثار مثبتی به دنبال دارد، گفت: موضوع تقسیمات کشوری به خصوص تبدیل شهرها به شهرستان می‌تواند زمینه پیشرفت مناطق مختلف را فراهم کند.

به گزارش عصرتبریز، احمدعلیرضا بیگی در خصوص لزوم اجرای تقسیمات کشوری، اظهار داشت: موضوع تقسیمات کشوری بر مبنای نظرات کارشناسی و با مبنا قراردادن همه جوانب، جزء حقوق مردم است.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتظار مردم اجرای سیاست‌های تقسیمات کشوری است، بیان کرد: مردم در جغرافیاهای مختلف به دنبال آن هستند که بر مبنای شاخص‌هایی که به دست آورده‌اند در تقسیمات جغرافیایی بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

وی با اشاره به دلیل عدم اجرای تقسیمات کشوری و توقف ارتقا بخش‌ها به شهر، و تبدیل شهرها به شهرستان، افزود: آنچه که در کازرون رخ داده محصول فقدان هماهنگی و عدم اقناع افکار عمومی بوده است و به دلیل اینکه اتفاقاتی در کازرون حول محور تقسیمات کشوری رخ داده، نمی‌توانیم کل کشور را از حقوق خود محروم کنیم.

بیگی با اشاره به اینکه اجرای تقسیمات کشوری آثار مثبتی به دنبال دارد، گفت: موضوع تقسیمات کشوری به خصوص در زمینه ارتقاء دهیاری‌ها به شهرداری و تبدیل شهرها به شهرستان می‌تواند موجب دلگرمی مردم شود و زمینه پیشرفت مناطق مختلف را فراهم کند.

انتهای پیام/