چشم امید آندو به رأفت مهاجری
چشم امید آندو به رأفت مهاجری

کاپیتان سابق تیم ملی منتظر تصمیم نهایی سرمربی تیم ماشین سازی است.

به گزارش عصرتبریز، آندرانیک تیموریان، هافبک تیم گسترش فولاد (ماشین سازی فعلی) در لیگ هفدهم، در پایان فصل در واکنش به خبرهایی که مبنی خداحافظی اش فوتبال منتشر شده بود مصاحبه تند و تیزی کرده و این موضوع را تکذب کرد. آندو اعلام نمود که فعلا قصد خداحافظی نداشته و قصد دارد چند سالی به فوتبال خود ادامه دهد. این اتفاق در حالی رخ داد که آندو در دو فصل اخیر و پس از پیوستن به ماشین سازی (این تیم در حال حاضر وجود خارجی ندارد) جایگاه خود در تیم ملی را نیز از دست داده بود. تیموریان اما در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هجدهم با پیشنهاد آنچنانی مواجه نشد. لیگ برتر ۹۷-۹۸ آغاز شد در حالی که آندو بدون تیم بود و هیچ خبری از این بازیکن نبود.

پس از این اتفاقات مشخص شد که فیروز کریمی، سرمربی وقت ماشین سازی اعلام کرده که نیازی به آندو ندارد. خوش شانسی به تیموریان رو کرده و سرمربی ماشین سازی در هفته پنجم از سمت خود برکنار شد. به دنبال این اتفاق آندرانیک تیموریان به حضور دوباره در ماشین سازی امیدوار شد. او حتی در تمرینات این تیم نیز دیده شده است. سرمربی جدید ماشین سازان پس از دربی رسما کار خود را آغاز کرد و فوریستر را به عنوان اولین خرید خود از تراکتورسازی به خدمت گرفت. در این شرایط همه منتظر انتشار خبر حضور دوباره آندو در ماشین بودند که این اتفاق رخ نداد.

اوضاع در حال حاضر به گونه ای است که به نظر می رسد مهاجری نیز در مورد آندو با کریمی هم نظر است. حال باید دید تصمیم نهایی سرمربی جدید تیم ماشین سازی در مورد کاپیتان سابق تیم ملی چه خواهد بود؟

انتهای پیام/س