پایان خوش مذاکرات تراکتور با رضاییان
پایان خوش مذاکرات تراکتور با رضاییان

مذاکرات تراکتور با رضاییان وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش عصرتبریز، احسان حاج صفی و رامین رضاییان دو بازیکن ملی پوشی بودند که از چند هفته پیش باشگاه تراکتورسازی مذاکره برای جذب آنها را آغاز کرد. پس از کش و قوس های فراوان، پروژه تراکتوری ها در این پروژه هیجان انگیز با خرید احسان حاج صفی وارد فاز عملیاتی شد. تراکتوری ها دست به جیب شدند و با پرداخت مبلغی قابل توجه، رضایت نامه احسان را از المپیاکوس یونان گرفتند. حاج صفی روز گذشته تراکتوری شد تا همه نگاه ها به سمت رامین رضاییان، دومین گزینه هیجان انگیز این پروژه جلب شود.

مذاکره با رامین رضاییان همزمان با احسان حاج صفی در حال انجام بود. باشگاه تراکتورسازی به صورت موازی با این دو بازیکن وارد مذاکره شده بود و حتی قرار بر این بود که هر دو در یک زمان مشخص به عنوان خریدهای جدید باشگاه تراکتورسازی معرفی شوند. این اتفاق برای احسان رخ داد ولی رامین هنوز تراکتوری نشده است. در این میان گره کوری در مذاکره طرفین وجود دارد که تنها به دست محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی می تواند باز شود.

در حالی که از نظر مالی تراکتوری ها نشان داده اند مشکلی برای جذب بازیکن ندارند، رامین رضاییان چند خواسته دیگر نیز برای پیوستن به تراکتورسازی دارد که این خواسته ها در حال بررسی مستقیم توسط مالک باشگاه هستند. به نظر می رسد که جذب رضاییان در این مقطع پروسه ای طولانی داشته باشد اما پایان آن برای تراکتور خوش خواهد بود.

انتهای پیام/س