لزوم اتحاد استراتژیک بین دانشگاه، صنعت، رسانه و روابط عمومی‌ها/ آغاز به‌کار خانه روابط عمومی استان از چهارم مهر
لزوم اتحاد استراتژیک بین دانشگاه، صنعت، رسانه و روابط عمومی‌ها/ آغاز به‌کار خانه روابط عمومی استان از چهارم مهر

رئیس خانه روابط عمومی آذربایجان‌شرقی گفت: ماموریت خانه روابط عمومی ایجاد یک اتحاد استراتژیک بین دانشگاه، رسانه، صنعت و روابط عمومی است.

به گزارش عصرتبریز، مختار خوش پیمان در دیدار اعضا و هیات موسس خانه روابط عمومی استان آذربایجان‌شرقی با مدیرکل جدید صداوسیمای استان اظهارکرد: خانه روابط عمومی با استناد به فرمایشات و مطالبات مقام معظم رهبری در راستای ضرورت اطلاع رسانی از قابلیت ها و پتانسیل های نظام به مردم شکل گرفته است.

وی با اشاره به افتتاح خانه روابط عمومی استان آذربایجا‌ن‌شرقی در روز چهارم مهرماه سال جاری، افزود: این تشکل فعالیت خود را در استان با محوریت بخش خصوصی و اتاق بازرگانی آغاز کرده و ماموریت آن ایجاد یک اتحاد استراتژیکی بین دانشگاه، رسانه، صنعت و روابط عمومی برای برند سازی محصولات داخلی و بالابردن سطح دانش و مهارت در حوزه روابط عمومی متناسب با نیازهای جامعه است. 

رئیس خانه روابط عمومی استان خاطرنشان کرد: خانه روابط عمومی تلاش خواهد کرد نقشی تأثیرگذار و ماندگار در آینده روابط عمومی این خطه ایفاء نماید. 

خوش پیمان آمادگی جامعه روابط عمومی استان را برای همکاری تنگاتنگ با شبکه استانی در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده اعلام کرد.

انتهای پیام/