مدرک تحصیلی‎ام یک مدرک معتبر جهانی است/ اگر لازم شود در مورد آقای بیگی با رسانه‎ها سخن خواهم گفت
مدرک تحصیلی‎ام یک مدرک معتبر جهانی است/ اگر لازم شود در مورد آقای بیگی با رسانه‎ها سخن خواهم گفت

کریم صادق‎زاده با بیان اینکه مدرک تحصیلی‎ام یک مدرک معتبر جهانی است، گفت: من هم سخن راجع به آقای بیگی زیاد دارم اما تا الان صبر به خرج داده‎ام و اگر لازم بشود در زمان مناسب با رسانه‎های محلی سخن خواهم گفت.

کریم صادق‌زاده ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار عصر در واکنش به مطرح شدن مجدد شبهاتی در مورد مدرک تحصیلی‌اش، اظهار کرد: این موضوع، موضوعی نیست که من پاسخ آن را بدهم، چرا که پاسخ به اظهارات بی‌پایه و اساس و بدون اصول جواب ندارد.

وی افزود: قانون ملاک کاری ماست و همه تابع آن هستیم، اگر قانون بگوید برو، می‌روم و اگر قانون بگوید بمان خواهم ماند، ولی ذاتا این شخص که نماینده آقای احمدی‌نژاد در تبریز است در حق بنده بی‌انصافی می‌کند.

این عضو شورای شهر تبریز درخصوص صحت و سقم حواشی پیرامون مدرک تحصیلی‌اش، به خبرنگار عصر گفت: متاسفانه این فرد در اثر بیکاری دست به چنین حاشیه‌سازی‌هایی می‌زند این در حالی است که اتوبان تبریز – سهند چندین سال است به حال خود رها شده و هزاران مشکل دیگر در سطح استان و شهرستان‌های تبریز، اسکو و آذرشهر وجود دارد.

او ادامه داد: ناگفته نماند که فرمانداری یک‌بار پاسخ این شخص را داده و مدارک تحصیلی‌ام نیز در صفحات رسمی بنده موجود است.

صادق‌زاده تصریح کرد: مدرک تحصیلی‌ام یک مدرک معتبر جهانی است چراکه با این مدرک عضو اتحادیه کارگران جهان شده و با همین مدرک بود که در انتخابات شرکت کردم و ان‌شاالله ظرف چند روز آینده مجددا تائیدیه وزارت کشور و ستاد انتخابات وزارت کشور را دریافت و رونمایی خواهم کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه این یک بازی سیاسی و جناحی است، چرا که یک نماینده در اثر عدم موفقیت در رسیدن به هدف خود، دست به دامان این گونه مسائل شده و حتی شورای حل اختلاف هم نباید در این موضوع دخالت کند زیرا وظیفه این شورا رسیدگی به امور خلاف اعضای شورای شهر است.

عضو شورای شهر تبریز متذکر شد: به هر حال هم بنده و هم آقای بیگی نماینده مردم بوده و هر دو دارای آبرو هستیم و این اختلاف در این برهه‌ی زمانی به ضرر شهر تبریز است.

صادق‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: من نماینده منتخب مردم تبریز و یک اصلاح‌طلب اصیل هستم و ان‌شاالله تا سال ۱۴۰۰ نماینده خدمتگذار شهرم خواهم بود و حق شکایت از نماینده آقای احمدی‎نژاد را محفوظ نگه خواهم داشت.

وی ادامه داد: دوست عزیزی که تهمت زده بداند تا من در شورا هستم سیاست‎بازی در شورا به جایی نخواهد رسید چراکه من مثل بعضی‎ ها اسپانسر مالی ندارم و طبیعتا نگرانی هم ندارم ولی آن هایی که دارای اسپانسر هستند باید نگران چنین موضوعاتی باشند.

عضو شورای شهر در توصیه‎ای به آقای بیگی، گفت: من هم سخن راجع به ایشان زیاد دارم اما تا الان صبر به خرج داده‎ام و اگر لازم بشود در زمان مناسب با رسانه‎های محلی سخن خواهم گفت.

انتهای پیام/آ