زوج جدید طیبی برای ادامه فصل (عکس)
زوج جدید طیبی برای ادامه فصل (عکس)

مدافع تازه وارد تراکتوری ها اولین تمرین خود را انجام داد.

به گزارش عصرتبریز، ایمان سلیمی، مدافع جوان تیم پارس جنوبی جم بوشهر با حضور در تبریز و انجام مذاکرات نهایی، رسما به تیم تراکتورسازی تبریز پیوسته و در آخرین روزهای نقل و انتقالات نیز قرارداد خود را در هیات فوتبال استان ثبت کرد. با توجه به اینکه محمد اهل شاخه به دلیل عملکرد پر انتقاد در تیم تراکتورسازی از این تیم کنار گذاشته شد، ایمان سلیمی آمده تا به عنوان یک مدافع جوان و پر انگیزه توان خط دفاعی تیمش را بالاتر ببرد.

اهل شاخه در هفته های ابتدایی در کنار طیبی آن گونه که باید خوب نبود. در هفته های بعدی نیز شاهد بازی کردن مهدی زاده در کنار طیبی بودیم و اینک سلیمی زوج جدید طیبی برای ادامه فصل به شمار می رود. البته مدافع جوان تراکتوری ها برای حضور در ترکیب اصلی باید تلاش زیادی کند چرا که مهدی زاده در هفته های اخیر در کنار طیبی عملکرد کم نوسانی داشته است.

در دور جدید تمرینات تیم تراکتورسازی پس از چند روز استراحت بازیکنان که روز چهارشنبه کلید خورد، شاهد حضور ایمان سلیمی در میان سایر بازیکنان بودیم. او در کنار محمد طیبی تمرین کرد و به نظر می رسد که با توجه به هم تیمی بودنش با طیبی پیش از حضور در تراکتور در پارس جنوبی، خیلی زود بتواند در کنار این بازیکن در تیم جدیدش جا بیافتد.

انتهای پیام/س