صومی: در پرداخت اضافه‌کاری و معوقات کارکنان مراکز و پزشکان با مشکل کمبود منابع مواجه هستیم
صومی: در پرداخت اضافه‌کاری و معوقات کارکنان مراکز و پزشکان با مشکل کمبود منابع مواجه هستیم

مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و روئسای مراکز آموزشی و درمانی در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز برگزار شد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، محمدحسین صومی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این آئین ضمن قدردانی از زحمات دکتر اسماعیل فرجی رئیس پیشین این مرکز، وی را مدیر و متخصصی موفق در سیستم درمانی و آموزش پزشکی تبریز دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه دکتر فرجی قبل از ورود به دانشگاه علوم پزشکی در حرفه معلمی و تعلیم و تربیت مشغول بوده و بعد  وارد دانشگاه علوم پزشکی و به درجات عالی فوق تخصصی نائل گشته از این رو ایشان علاوه بر پزشک متخصص و دلسوز مهارت خاصی در آموزش و تعلیم دانشجویان علوم پزشکی دارند و جای خالی ایشان همواره در دانشگاه علوم پزشکی خالی خواهد ماند.

وی افزود: نقص های احتمالی و در موارد نادر بروز تخلف را نباید تعمیم به کل داده و نکات مثبت را نادیده بگیریم در اکثر مراکز درمانی و بیمارستانها کارهای مثبت بسیاری انجام می گیرد که باید این نکات نیز مورد توجه قرار گیرند.

صومی ادامه داد: در بخش پرداخت اضافه کاری و معوقات کارکنان مراکز و پزشکان در مواقعی از سال با مشکل کمبود منابع مواجه هستیم که امیدواریم با تمهیداتی که در این راستا اندیشیده شده است این مشکل را نیز به زودی حل نماییم.

گفتنی است؛ دکتر اسماعیل فرجی فوق تخصص غدد از سال ۱۳۹۵ سمت ریاست مرکز آموزشی درمانی امام رضا را عهده دار بوده و از این به بعد دکتر محمد علیزاده متخصص تغذیه بالینی  به عنوان رئیس جدید مرکز آموزشی درمانی امام رضا ( ع) تبریز معرفی و به این سمت منصوب گردید.

انتهای پیام/