تکمیل ۳۱ کیلومتر دیگر از بزرگراه تبریز – اهر تا پایان سال جاری/ پیشرفت ۸۰درصدی پروژه
تکمیل ۳۱ کیلومتر دیگر از بزرگراه تبریز – اهر تا پایان سال جاری/ پیشرفت ۸۰درصدی پروژه

استاندار آذربایجان‌شرقی در حاشیه بازدید از بزرگراه تبریز - اهر، گفت: طبق پیش‌بینی‌ها و همانطور که مدیرکل راه و شهرسازی استان به ما وعده داده‌اند تا آخر سال جاری حدود ۳۱ کیلومتر دیگر از این پروژه تکمیل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار عصر، مجید خدابخش عصر امروز در حاشیه بازدید از جاده تبریز – اهر اظهار کرد: در راستای قرار هفتگی بازدید از جاده تبریز – اهر که امروز چهارمین جلسه بازدید از این پروژه است، هم‌اکنون شاهد پیشرفت هشتاد درصدی آن هستیم که این پیشرفت و عملکرد قابل رضایت است بطوریکه امیدواریم باقی مانده کار را نیز در حداقل زمان به‌پیش ببریم.

استاندار آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: خوشبختانه پیمانکارانی که تا الان مشغول به کار بوده‌اند ابزار و تجهیرات خود را افزایش داده‌اند و در حدود ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات جهت عملیات تخریب، خاک برداری، خاک ریزی و آسفالت‌ریزی مشغول به‌کارند که البته پیمانکاران در حال حاضر با محدودیت قیر مواجه شده‌اند و امیدواریم با مدیریت صحیح و دست‌به‌دست هم دادن فرماندار، نمایندگان و پیمانکاران این مشکل نیز حل شود.

این مقام مسئول در استان گفت: اعتبارات این پروژه محدود نبوده به‌گونه‌ای که طبق پیش‌بینی‌ها و همانطور که مدیرکل راه و شهرسازی استان به ما وعده داده‌اند تا آخر سال جاری حدود ۳۱ کیلومتر دیگر از این پروژه تکمیل خواهد شد.

خدابخش در پایان خاطرنشان کرد: امروز حدود ۲ کیلومتر آسفالت شده از این پروژه با نصب تجهیزات اعم از خط‌کشی و تابلوها آماده بهره‌برداری خواهد بود.

انتهای پیام/آ