عصر تبریز: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در نشست با وزیر نفت و گاز و رئیس گمرکات جمهوری خودمختار نخجوان گفت: پیشرفت و توسعه کشورهای مسلمان افتخار ماست و آماده گسترش روابط دوسویه هستیم. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، محسن […]

عصر تبریز: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در نشست با وزیر نفت و گاز و رئیس گمرکات جمهوری خودمختار نخجوان گفت: پیشرفت و توسعه کشورهای مسلمان افتخار ماست و آماده گسترش روابط دوسویه هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، محسن خادم عرب باغی در این نشست با اشاره به روابط دیرین دو کشور و روابط دوستانه دو ملت، بر لزوم توسه روابط دوجانبه تاکید کرد.

وی با اشاره به مزیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس، اظهار داشت: ارس بعنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران پیشرفت های خوبی در زمینه جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد.

عرب باغی گفت: ارس در حال گسترش روابط خارجی در عرصه های اقتصادی با کشورهای هدف است و در این بین نخجوان بعنوان کشور دوست و همسایه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.وی در رابطه با توسعه همکاری های اقتصادی دوسویه ابراز امیدواری کرد.

شایان ذکر است هیاتی متشکل از وزیر نفت و گاز، رئیس گمرکات و مسؤلین گمرک جمهوری خودمختار نخجوان در مرز پلدشت و جلفا از منطقه آزاد ارس بازدید کردند.