تراکتورسازی قید رضاییان را زد
تراکتورسازی قید رضاییان را زد

باشگاه تراکتورسازی قید بازیکن ملی پوش را زد.

به گزارش عصرتبریز، با توجه به طولانی شدن رو به فرسایش مذاکره با رامین رضائیان با باشگاه تراکتورسازی، مسئولان تیم تبریزی قید این بازیکن را زدند. به این ترتیب مذاکره بین این باشگاه و رضائیان متوقف شد. این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس نیز چندی پیش اعلام کرد که در پست دفاع چپ نیاز به بازیکن ندارد. هر چند در صورت نیاز به بازیکن نیز با توجه به کنار گذاشته شدن رضائیان از سوی برانکو، به نظر نمی رسد که این بازیکن توسط این مربی به پرسپولیس بازگردانده شود.

رضائیان در حالی تراکتوری ها را در انتظار گذاشته که هیچ شانسی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد. البته توقف مذاکره با رضائیان از سوی تراکتوری ها نیز باعث شده تا این بازیکن در شرایطی مشابه ضرب المثل «از این جا مانده از آنجا رانده!» قرار بگیرد. مصطفی موسوی زنوز، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز روز گذشته با تایید مطلب فوق به باشگاه خبرنگاران گفت: «ما پیشنهادها و شرایط باشگاه را به رضاییان اعلام کردیم اما او تا این لحظه جوابی نداده است بنابراین دیگر موضوع جذب این بازیکن را پیگیری نمی کنیم و امیدواریم او به تیم مدنظرش بپیوندد.»

حال باید دید پس از این اتفاق مسیر بعدی رامین رضاییان که امیدوار بود پس از درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ به یک تیم سرشناس خارجی ملحق شود چه خواهد شد؟

انتهای پیام/س