اگر رضاییان تراکتوری شد تعجب نکنید
اگر رضاییان تراکتوری شد تعجب نکنید

مالک باشگاه تراکتورسازی هنوز بیخیال ملی پوش سابق پرسپولیس نشده است.

به گزارش عصرتبریز، چند روز پیش و به دلیل طولانی شدن پروسه مذاکره با رامین رضاییان، موسوی زنوزی، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز خبر متوقف شدن مذاکره با این بازیکن را در گفت و گویی با باشگاه خبرنگاران اعلام کرد. این اظهارات در حالی توسط مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی مطرح شد که به نظر می رسد، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه همچنان برای جذب رضاییان امیدوار است و به عبارتی بیخیال او نشده است.

محمدرضا زنوزی در نقل و انتقالات لیگ هجدهم چالش های هیجان انگیزی را با موفقیت به پایان رساند. شاید کمتر کسی تصور این را می کرد که روزی اشکان دژاگه در فوتبال ایران حضور پیدا کرده و در تیمی بازی کند که همزمان احسان حاج صفی و مسعود شجاعیان را در اختیار دارد. این اتفاق در تراکتورِ ۹۸-۹۷ رخ داد. مالک متمول تراکتورسازی دست به کار بزرگی زد و با مبالغی قابل توجه این سه ستاره را جذب کرد. به این ترتیب او نشان داد که هیج غیر ممکنی برایش در بازار نقل و انتقالات وجود ندارد.

اینک مورد ویژه ای به نام رامین رضاییان به یک چالش هیجان انگیز برای مالک تراکتوری ها تبدیل شده است. زنوزی که عادت به شکست در نقل و انتقالات را ندارد در تلاش است تا ملی پوش فوتبال ایران را به هر نحوی که هست برای حضور در تراکتورسازی متقاعد کند. به همین دلیل خبرهای جدید حاکی از آن است که زنوزی شخصا مذاکره با رضاییان را از سر گرفته است. با رفتن رضاییان به اردوی تیم ملی مذاکرات او و تراکتورسازی متوقف شد و حالا در بازگشت این مدافع راست جوان به ایران مالک باشگاه تبریزی بار دیگر مذاکرات با رامین را از سر گرفته است.

انتهای پیام/س