تراکتور هم کیش شد هم مات!
تراکتور هم کیش شد هم مات!

تراکتور از جام حذفی کنار رفت.

به گزارش عصرتبریز، تیم های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۲۰ امشب در آبادان به مصاف هم رفتند.

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی
جمعه ۲۳ شهریور، ساعت ۲۰:۰۰
ورزشگاه تختی آبادان
گروه داوری: داور وسط: بیژن حیدری، کمک ها: بابک داوری و محمد عطایی، داور چهارم: یاسر همرنگ، ناظر: ابراهیم میرزابیگی

اخراج:

مسعود شجاعی از تراکتورسازی (دقیقه ۸+۹۰)

ترکیب دو تیم:

صنعت نفت آبادان:

محمد دریس، وفا هخامنش، عقیل کعبی، سیروان قربانی، فردین عابدینی، حسین ساکی، طالب ریکانی، اکبر ایمانی، مصطفی احمدی، میلاد جهانی و کرار جاسم

تراکتورسازی:

محسن فروزان ، محمد طیبی ، علی عبدالله زاده، محمدرضا مهدی زاده ، رضا شربتی ، دانیال اسماعیلی فر (احسان پهلوان ۷۴) ، علی رضا نقی زاده، مهدی مهدی پور ، یوکیا سوگیتا (اشکان دژاگه ۶۳ – علی طاهران ۱۰۵) ، آنتونی استوکس و لی اروین (مسعود شجاعی ۵۰)

شرح بازی:

نیمه اول:

در نیمه اول شاهد بازی کم افت و خیزی از دو تیم بودیم. البته تراکتوری ها موقعیت هایی برای گلزنی داشتند که درخشش دروازه بان صنعت نفت مانع از رسیدن به هدف آنها شد. در حالی که دو تیم خود را آماده می کردند که با نتیجه مساوی بدون گل راهی رختکن شوند، صنعت نفت آبادان در دقیقه ۴۴ صاحب ضربه پنالتی شده و به گل دست یافت. این پایان کار در نیمه اول نبود و تراکتوری ها یک دقیقه بعد از گل نفتی ها، صاحب پنالتی شده و بازی را بار دیگر به تساوی کشاندند. به این ترتیب نیمه اول با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم:

در نیمه دوم تراکتورسازی بازی را بهتر از حریف آغاز کرد و اگر درخشش دروازه بان حریف نبود این تیم خیلی زود به گل دست پیدا می کرد. مقاومت دریس تا میانه های نیمه دوم ادامه داشت و سپس تراکتوری ها موفق شدند دو بار دروازه نفت را باز کرده و سه بر یک از حریف پیش بیافتند. در حالی که تراکتوری ها بازی را تمام شده می دانستند، تیم میهمان طی یک حرکت انتحاری در هفت دقیقه انتهایی بازی هر دو گل خورده را جبران کرده و بازی را به تساوی کشاند. به این ترتیب بازی در وقت های معمولی مساوی ۳-۳ شده و به وقت های اضافه کشیده شد.

وقت های اضافه:

در نیمه اول وقت های اضافه تنها یک اتفاق مهم رخ داد؛ این اتفاق مهم نیز اختصاص داشت به اخراج مسعود شجاعی که باعث سخت تر شدن کار برای تیم میهمان شد. دو تیم در نیمه دوم وقت های اضافه نیز موفق به باز کردن دروازه هم نشدند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

ضربات پنالتی:

عبدالله زاده پنالتی دوم تراکتورسازی را از دست داد.
بهنام برزای پنالتی پنجم نفت را از دست داد تا نتیجه ۴-۳ شود.
مهدی پور پنالتی پنجم تراکتور را از دست داد نفت پیروز این دیدار شود.

شرح گل ها:

صنعت نفت ۱-۰ تراکتورسازی (دقیقه ۴۴): جاسم کرار از روی نقطه پنالتی گل اول بازی را به ثمر رساند.
صنعت نفت ۱-۱ تراکتورسازی (دقیقه ۴۵): استوکس یک دقیقه پس از گل تیم صنعت نفت از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.
صنعت نفت ۱-۲ تراکتورسازی (دقیقه ۵۸): روی حرکت در عرض سوگیتا و پاس به موقع او دانیال اسماعیلی فر به راحتی دروازه خالی را باز کرد.
صنعت نفت ۱-۳ تراکتورسازی (دقیقه ۶۳): آنتونی استوکس با یک ضربه سر قاطعانه برای سومین بار دروازه میزبان را باز کرد.
صنعت نفت ۲-۳ تراکتورسازی (۸۳): روی سانتر دقیق کرار، بالوتلی با یک ضربه سر قدرتمندانه دروازه فروزان را باز کرد.

انتهای پیام/س