سکوت سرد سرمربی ولزی در حین ترک تبریز
سکوت سرد سرمربی ولزی در حین ترک تبریز

سرمربی تیم تراکتورسازی بدون هیچ اظهار نظری تبریز را ترک کرد.

به گزارش عصرتبریز، تا لحظه خروج توشاک و انتشار تصاویر و ویدئوهای مربوط به این خبر، ترک تبریز توسط توشاک توسط مسئولان تیم تراکتورسازی تکذیب می شد. برخی منابع از برگزاری جلسه اضطراری با حضور اسدی، اعضای هیئت مدیره و توشاک در روز دوشنبه خبر دادند. این در حالی بود که سرمربی ولزی بار سفر بسته و در حال آماده شدن برای ترک تبریز بود.

در حالی که عقربه های ساعت روی ۲:۱۰ بامداد قرار داشتند، جان توشاک به همراه دو تن از همراهان خود وارد فرودگاه شد. مدیر برنامه ها و پسر توشاک که وظیفه آنالیزور را در تیم داشت همراهان توشاک را تشکیل می دادند. زمانی که چمدان های توشاک و همراهانش از بخش مخصوص کنترل بار خارج شد، پیش بینی آن که آنها برای همیشه می خواهند تبریز را ترک کنند چندان دشوار نبود. توشاک، مدیربرنامه و پسرش با تمامی وسایل های خود در فرودگاه مدنی حاضر شده و برای ترک تبریز سوار بر هواپیمای تبریز- استانبول شدند.

زمانی که توشاک در حال ورود به خروجی فرودگاه فرودگاه بود با سوالاتی از سوی خبرنگار عصر تبریز سه مواجه شد. وی در واکنش به دو سوال مطرح شده با این مضمون که «به چه دلیلی در حالی ترک تبریز هستید؟» و «آیا قصد بازگشت به تبریز را دارید؟» به تحویل دادن تبسمی سرد اکتفا کرده و هیچ پاسخی نداد. سرمربی ولزی تراکتوری ها در شرایط بسیار عجیبی قرار داشت. توشاک در حالت سردرگمی که از اتفاقات اخیر به او دست داده بود، ترجیح داد هیچ اظهار نظری در مورد دلیل ترک تبریز انجام ندهد.

انتهای پیام/س