روحیه کودکان مبتلا به سرطان را تقویت کنیم
روحیه کودکان مبتلا به سرطان را تقویت کنیم

جمعیت خیریه قلب های سبز که به عنوان نخستین موسسه خیریه با اهداف آموزشی و کمک به کودکان مبتلا به سرطان در شهر تبریز فعالیت نموده است همواره بر حمایت همه جانبه از افراد تحت پوشش خود تاکید داشته و دارد.

به گزارش عصرتبریز، مبارزه با بیماری هایی همچون سرطان صرفا با کمک هزینه های درمانی محقق نمی شود و تقویت روحیه این کودکان و خانواده هایشان از اهمیت ویژه برخوردار است.

جمعیت خیریه قلب های سبز که بیش از یک دهه به عنوان یاور موسسه محک در استان فعالیت داشته و مورد حمایت اقشار مختلف جامعه بوده بخشی از فعالیت های خود را به حمایت های غیر درمانی کودکان مبتلا به سرطان اختصاص داده است.

تجهیز بخش خون به دستگاه رگ یاب و یکپارچه سازی سیستم تصویری در اتاق بیماران، تهیه و توزیع لباس همراه برای اولین بار در کشور، حضورکارگروه نقاشی و توزیع میان وعده غذایی به صورت هفتگی در بخش خون و همچنین تدارک برنامه های آموزشی و تفریحی برای کودکان مبتلا به سرطان از جمله مهمترین این فعالیت ها می باشد.

در همین راستا در دو هفته گذشته به همت خیرین این جمعیت کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد و کم بضاعت توانسته اند روزهای شادی را سپری نمایند. تهیه بیش از ۱۰۰ بلیط نمایش موزیکال نازبالالار، حضور در شهر بازی مجموعه تفریحی قلعه شادی و همچنین تماشای فیلم عروسکی خاله قورباغه از برنامه های شاد و مفرح تدارک دیده شده برای این کودکان بود.

همچنین با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، برنامه های تقویتی برای دانش آموزانی که در بیمارستان دوره درمانی خود را طی می کنند در نظر گرفته شده است. خیرینی که تمایل دارند در این مسیر جمعیت خیریه قلب های سبز را همراهی نمایند می توانند با مراجعه به جمعیت و اهدا کمک های نقدی و معنوی خود گامی در جهت بهبود این کودکان عزیز بردارند.

انتهای پیام/