فرهنگی: پروژه مترو تبریز نیازمند همت و توجه ویژه دولت و شهرداری است
فرهنگی: پروژه مترو تبریز نیازمند همت و توجه ویژه دولت و شهرداری است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که پروژه مترو تبریز نیازمند همت و توجه ویژه دولت و شهرداری است.

به گزارش عصرتبریز، محمدحسین فرهنگی در نشست مشترک با مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز اظهار کرد: شناخت بنده از مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز به اوایل تشکیل سپاه و سال ۵۸ برمی‌گردد و امروز این همراهی‌ها در سنگر دیگری ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: یکی از اصلی ترین نیازهای شهر تبریز تکمیل پروژه بزرگ مترو است که باید همه دست به دست هم دهیم تا با حل مشکلات در آینده نزدیک شاهد افتتاح  کامل حداقل یک خط از این پروژه بزرگ باشیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این پروژه بزرگ نیازمند همت و توجه ویژه دولت و شهرداری  است و  ما نمایندگان مجلس نیز تا حد توان به منظور پیگیری امور در کنار این مجموعه هستیم.

وی خواستار تسریع در رفع موانع مالی پیش روی این پروژه شد و گفت: مسئولان ذی ربط باید برای تسریع در اجرای این پروژه بزرگ حداکثر تلاش ممکن را به عمل آورند.

فرهنگی کاهش بار ترافیکی شهر تبریز را یکی از مهمترین مزیت‌های فعالیت کامل قطار شهری تبریز دانست و افزود: متاسفانه روز به روز شاهد افزایش بار ترافیکی در شهر تبریز هستیم و این موضوع  بر ضرورت سرعت بخشی به فعالیت مترو افزوده است.

انتهای پیام/