ارسال خودروهای آماده تحویل ایران خودروی تبریز به صاحبان خودرو
ارسال خودروهای آماده تحویل ایران خودروی تبریز به صاحبان خودرو

پارکینگ شرکت ایران خودرو تبریز فعالیت خود را از سر گرفته و بارگیری روزانه ۵۰۰ دستگاه خودرو و ارسال آن به نمایندگی های مجاز سراسر کشور ادامه دارد.

به گزارش عصرتبریز، مدیرعامل این شرکت در جریان بازدید خود از پارکینگ ممقان اظهار کرد:  بعد‌ از رفع مسائل پیش آمده در حال حاضر فعالیت پارکینگ ممقان از هفته گذشته شروع شده و این شرکت طی روزهای اخیر تعداد قابل توجهی خودروی سمند و سورن بارگیری و به نمایندگی های مجاز ارسال کرده است.

حمید حاجی زاد منصور گفت: انتظار می رود با تدابیری که برای ایام آتی در نظر گرفته ایم کلیه خودروهای موجود در پارکینگ که با کسری قطعات مواجه هستند در صورت تأمین قطعات در اسرع وقت تکمیل شده و به دست صاحبان خودرو در روزهای آینده برسد.

وی تأکید کرد: حدود یک سوم خودروهای موجود در پارکینگ هم اکنون درحال بارگیری و ارسال به نمایندگی های مجاز سراسر کشور هستند و بخشی از خودروهای موجود به دلیل کسری قطعات عمدتاً قطعات ایمنی و الکترونیکی در حال تکمیل بوده که پس از تأیید نهایی در اسرع وقت تحویل مشتریان عزیز خواهد گردید.

حاجی زاد منصور افزود: تمامی خودروهای موجود در پارکینگ با نرخ مصوب شورای رقابت به فروش رسیده و بابت تأخیر در تحویل خودرو طبق توافق نامه حاصله با خریدار جریمه تأخیر به عنوان جبران خسارت پرداخت می گردد.

انتهای پیام/