تغییر درصد جانبازی ممکن نیست/ شأن جانبازان حفظ شود
تغییر درصد جانبازی ممکن نیست/ شأن جانبازان حفظ شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه برای تغییر درصد جانبازی با توجه تشکیل کمیسیون ویژه پزشکی ممکن نیست، گفت: نباید با بیان اظهارات بی اساس شأن جانبازان زیر سئوال برود.

به گزارش عصرتبریز، زهرا ساعی با اشاره به وجود شائبه‌های مبنی بر تغییر درصد جانبازی مدیران بازنشسته، عنوان کرد: تغییر درصد جانبازی مدیران بازنشسته با توجه به پروسه پیچیده و دقیقی که در بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد، به راحتی ممکن نیست.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: برای بررسی تک تک پرونده‌های پزشکی، کمیسیون پزشکی تشکیل می‌شود و پزشکان با بررسی‌های دقیق و موشکافانه نسبت به میزان درصد جانبازی افراد اظهار نظر می‌کنند.

وی یادآور شد: همچنین با توجه به شناختی از که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد، وی اجازه اعمال فشار برای ارتقای درصد جانبازی بازنشستگان را نخواهد داد و با توجه به حساسیت‌‎های ایجاد شده، بنیاد شهید هم نسبت به این موضوع حساس شده است.

این نماینده مردم در مجلس در عین حال تصریح کرد: با بروز هرگونه تخلف در این زمینه به شدت باید برخورد شود و نمایندگان مجلس نیز در زمینه بعد نظارتی اجرای قانون  ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان، اجرای صحیح این قانون را با جدیت دنبال می‌‎کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: نباید شأن جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس زیر سئوال برود و از خودگذشتگی آن‌ها با اظهارات نسنجیده پایمال شود.

انتهای پیام/