فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به عملیات تروریستی صبح امروز اهواز گفت: پاسخ عملیات تروریستیِ بزدلانه را در میدان عمل خواهیم داد.

به گزارش عصرتبریز، سردار عابدین خرم در آیین افتتاح نمایشگاه فرهنگی دفاع مقدس اظهار داشت: دشمن امروز در سرزمینی که سی و هشت سال قبل در آن به کشور ما تجاوز کرده بوده، بار یک عملیات کور انجام داد.

 فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی با اشاره به حادثه تروریستی امروز اهواز گفت: در جایی که نیروهای مسلح در کنار مردم مشغول رژه نظامی هستند، چهار نفر با لباس مبدّل به سمت مردم و نظامیان آتش می گشایند.

سردار عابدین خرم با بیان این مطلب که شهادت برای ما افتخار است، خاطرنشان کرد: باید دشمن بداند، بین مردم و نیروهای مسلح فاصله ای وجود ندارد. ای کاش دشمن در میدان جنگ و در میدان نبرد خود را نشان می داد.

سردار خرم افزود: سیلی هایی که دشمن از رزمندگان اسلام در چهل سال گذشته خورده آنها را به سمت انجام عملیات مذبوحانه و بزدلانه سوق داده است اما دشمن کور خوانده است. این ملت و این نظام خیلی مستحکم تر از آن است که با این اقدام کور مرعوب شود.

وی در ادامه اظهار داشت: دشمن پاسخ خود را در میدان عمل از فرزندان ملت دریافت خواهد کرد و ما نه تنها احساس ضعف نداریم بلکه این حرکت مذبوحانه باعث اتحاد ملت و بهم پیوسته تر شدن صفوف یکپارچه خواهد شد.

سردار خرم در پایان با اشاره به هفته دفاع مقدس بیان کرد: هفته دفاع مقدس روزهای افتخار و شکوه و عظمت این ملت است و بیش از صد و بیست برنامه در استان برای هفته دفاع مقدس توسط نیروهای مسلح و مجموعه های مردمی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/