اولین اظهار نظر دژاگه در مورد تعویض جنجالی
اولین اظهار نظر دژاگه در مورد تعویض جنجالی

هافبک ملی پوش تراکتورسازی از تمدید قرارداد کی روش ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش عصرتبریز، اشکان دژاگه، هافبک تیم تراکتورسازی پس از تساوی خارج از خانه مقابل پدیده در مورد شرایط تیم در این بازی و دوران بعد از توشاک صحبت کرد. او برای اولین بار در مورد تعویض جنجالی اش در بازی مقابل صنعت نفت نیز اظهار نظر کرد:

نیمه اول خوبی نداشتیم

در نیمه اول پدیده بهتر از ما بود و فشار زیادی به ما وارد آمد. به همین دلیل شرایطی سختی را تجربه کرده و بازی خوبی انجام ندادیم. من از بازی خودم هم در نیمه اول راضی نیستم چرا که چندان در جریان بازی نبودم. البته رفته رفته بهتر شدیم و در نیمه دوم بازی خوبی را انجام دادیم.

ناراحتی ام از تعویض طبیعی بود

در بازی مقابل صنعت نفت آبادان دلیل ناراحتی من فقط از تعویض شدنم بود و این اتفاق طبیعی بوده و ممکن است برای هر بازیکنی رخ بدهد. می دانند که توشاک مربی بزرگی است و سبک خاص خودش را دارد.

کسب یک امتیاز مقابل پدیده مهم بود

پس از رفتن توشاک با زیر نظر محمد تقوی کار می کنیم. پدیده تیم بسیار خوبی در این فصل بوده و کسب یک امتیاز مقابل این تیم در مشهد بسیار مهم بود. خدا را شکر می کنم که توانستیم در این بازی گل نخوریم و با امتیاز از زمین بازی خارج شویم.

از تمدید قرارداد کی روش خوشحالم

کارلوس کی روش مربی بسیار بزرگی است و در سال های اخیر برای فوتبال ایران زحمات بسیار زیادی کشیده است. تمدید قرارداد کی روش از اهمیت بالایی برخوردار است و من خدا را شکر می کنم که این اتفاق رخ داد.

با خلعتبری درگیر نشدم

با خلعتبری درگیر نشدم و چنین صحنه ای را اصلا به یاد نمی آورم. البته در بازی ممکن است برخوردهایی به وجود بیاید که زیاد مهم نیست.

انتهای پیام/س