سرمربی تیم ملی عراق در راه تراکتور
سرمربی تیم ملی عراق در راه تراکتور

سرمربی سرشناس اسکاندیناویایی به عنوان جدی ترین گزینه برای هدایت تیم تراکتورسازی از سوی رسانه معتبر انگلیسی معرفی شده است.

به گزارش عصرتبریز، پس از گذشت بیش از یک هفته از پایان همکاری جان توشاک و باشگاه تراکتورسازی تبریز، خبرهای جدیدی در مورد جانشین این سرمربی ولز به گوش می رسد. خبرهای جدید حاکی از آن است که تراکتوری ها برای یافتن جانشین جان توشاک در حال جست و جو از بین مربیان بریتانیایی هستند.

روزنامه سان انگلستان مدعی شد سون یوران اریکسون، مربی سرشناس سوئدی به زودی جانشین جان توشاک ولزی در تیم تراکتورسازی تبریز خواهد شد.

در گزارش این روزنامه آمده است:

«تراکتورسازی حالا می‌خواهد اریکسون ۷۰ساله را به تبریز منتقل کند تا سکان هدایت این تیم را به عهده گرفته و در ادامه‌ی فصل تراکتورسازی را به یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ ایران تبدیل کند. این تیم تبریزی در استادیوم یادگار امام که هشتاد هزار نفر ظرفیت دارد به میدان می‌رود. الکساندر نوری، مربی ایرانی- آلمانی که پیش از این در وردربرمن آلمان مربی‌گری می‌کرده هم از دیگر نامزدهایی است که برای تصدی پست سرمربی‌گری تراکتور اعلام شده بود اما او در نهایت به باشگاهی در بوندس لیگا B رفت.»

لازم به ذکر است که اریکسون در دوران مربیگری اش سابقه ۵ سال حضور روی نیمکت تیم ملی انگلستان را دارد. او همچنین در لیگ برتر انگلستان نیز به عنوان سرمربی در تیم های لسترسیتی و منچسترسیتی فعالیت کرده است. روزنامه سان در حالی مدعی شده اریکسون سرمربی تراکتورسازی خواهد شد که این مربی ۷۰ ساله چندی پیش از سوی فدراسیون فوتبال عراق به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور انتخاب شد.

فدراسیون فوتبال عراق چندی پیش با انتشار عکس فوق، خبر از انتخاب اریکسون به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور داد.

انتهای پیام/س