نقدی بر سیاست اشتباه باشگاه تراکتور؛ با هوادار رو راست باشید!
نقدی بر سیاست اشتباه باشگاه تراکتور؛ با هوادار رو راست باشید!

باشگاه تراکتورسازی در مقطع فعلی سیاست جالبی در قبال هواداران اتخاذ نکرده است.

به گزارش عصرتبریز، زمانی که برخی از رسانه ها خبرهایی در مورد پایان همکاری توشاک با باشگاه تراکتورسازی منتشر کردند، این باشگاه موضعی عجیب در قبال شان نشان داد. در حالی که توشاک پس از بازی با صنعت نفت در تمرینات تیم حضور نمی یافت، باشگاه تراکتورسازی به هر نحوی که بود اصرار داشت حقیقت ماجرا را کتمان کند. موسوی زنوز، مدیر روابط عمومی باشگاه طی اظهاراتی قابل تامل همه اخبار در مورد جدایی توشاک را تکذیب و اعلام کرد دلیل غیبت توشاک در تمرینات، استراحت این سرمربی بوده و وی به زودی در تمرینات حضور خواهد یافت! کمتر از ۲۴ ساعت از این ادعا نگذشته بود که جان توشاک تبریز را به مقصد کشور خود ترک کرد! پس از این اتفاق انتظار می رفت که مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در مورد ادعاهای خود که به هیچ عنوان صحت نداشتند، توضیحات لازم را به هواداران و رسانه ها اعلام نماید. این اتفاق نه تنها رخ نداد بلکه باشگاه تراکتورسازی ساعت ها پس از انتشار کامل اخبار و تصاویر مربوط به ترک تبریز از سوی توشاک، به انتشار خبر مربوطه پرداخت.

در حالی که طی هفته های اخیر شاهد ایجاد موجی منفی علیه مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در صفحات مجازی مربوط به باشگاه تراکتورسازی هستیم، موسوی زنوز سیاست سکوت را در پیش گرفته است. اظهارات موسوی زنوز در مورد چند موضوع از جمله مذاکره با رضاییان و جدایی توشاک زمانی که برعکس اتفاق افتاد، هواداران موضع منفی علیه او گرفتند. در حالی که هواداران انتظار داشتند در آشفته بازار حواشی، باشگاه هر چه سریع تر با انتشار اخبار رسمی و موثق نگرانی آنها را برطرف کند، نه تنها شاهد این اتفاق نبودیم بلکه اظهار نظرهای غیر واقعی که خیلی زود خلاف شان ثابت شد، کار را بدتر از آنی کرد که تصور آن می رفت.

بی شک در صورتی که باشگاه تراکتورسازی بدون توجه به هیچ موضوع دیگری همواره سیاست صداقت با هواداران را در پیش بگیرد نه تنها شایعات پیرامون این باشگاه به حداقل می رسد بلکه هیچ رسانه ای به خود اجازه نمی دهد که حق یا نا حق به انتشار مطالب خلاف واقعیت بپردازد. هواداری که در روزهای بازی تبدیل به سرمایه اصلی باشگاه می شود، این انتظار را از باشگاه دارد که به حداقل انتظاراتش پاسخ داده شود. اطلاع سریع و دقیق از اتفاقات بزرگ باشگاه، یکی از این انتظارات است که در مقطع فعلی شاهد کوتاهی در آن هستیم.

انتهای پیام/س