کمک بیش از ۴ میلیاردی برای دانش‎آموزان نیازمند آذربایجان‎شرقی
کمک بیش از ۴ میلیاردی برای دانش‎آموزان نیازمند آذربایجان‎شرقی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی از کمک چهار میلیارد و ۲۰۴ میلیون تومانی مردم نیکوکار آذربایجان شرقی به دانش آموزان نیازمند در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، بهروز شریف با بیان این‌که خیران مراکز نیکوکاری بیش از ۱۱ هزار و ۳۵۰ بسته تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت و نیازمندان غیرتحت حمایت اهدا کردند، افزود: ارزش این بسته ها یک میلیارد و ۷۰۲ میلیون تومان بوده که از این مبلغ یک میلیارد و ۵۵۷ میلیون تومان به صورت غیرنقدی شامل بسته های تحصیلی بوده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی با اعلام این‌که مردم نیکوکار آذربایجان شرقی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها چهار میلیارد و ۲۰۴ میلیون تومان نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان نیازمند کمک کرده‌اند، عنوان کرد: کمک‌های نیکوکاران در اسرع وقت و پیش از بازگشایی مدارس در بین ۱۲ هزار و ۷۸۹ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد این استان توزیع شده است.

وی گفت: همچنین ۲۸۰ هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در بین مدارس آذربایجان شرقی توزیع شده است تا دانش آموزان با شرکت در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در یازدهم مهر ماه به همنوعان نیازمند خود کمک کنند.

شریف با بیان این‌که پس از برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها کمک‌های دانش آموزان در اختیار مدارس قرار می‌گیرد تا بین دانش آموزان نیازمند توزیع شود، افزود: این کمک‌ها با مشارکت آموزش و پرورش بین دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی و سایر دانش آموزان بی‌بضاعت که توسط مدارس شناسایی شده‌اند، توزیع می‌شود.

وی با اشاره به شیوه های نوین جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه‌ها، بیان کرد: مردم نیکوکار آذربایجان شرقی می‌توانند با استفاده از روش‌های نوین و آسان همچون تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷، نرم‌افزارهای موبایلی “سکه” و “سنا” یا از طریق واردکردن کد #۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، نسبت به پرداخت کمک‌های خود به دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.

انتهای پیام/