فوتبال تبریز مدیون هوادارانش است
فوتبال تبریز مدیون هوادارانش است

سرمربی ماشین سازی از کمبود بازیکن، به عنوان بزرگترین مشکل تیمش یاد کرد.

به گزارش عصرتبریز، رضا مهاجری، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در مورد بازی فردای تیمش مقابل فولاد در خوزستان و پیروزی تیم تراکتورسازی مقابل دیگر نماینده استان خوزستان صحبت کرد.

تداوم روند خوبمان را خواستاریم

به یاری خدا روند خوبی را در پیش گرفته ایم. به دنبال تداوم این روند هستیم و به امید خدا می خواهیم فردا دست پر از زمین بازی خارج شویم. فولاد تیم خوب و ریشه داری است. بی شک بازی آسانی در خانه این تیم نخواهیم داشت. در طول هفته اما تمرینات خوبی انجام داده ایم و با آمادگی بالا مقابل فولاد ظاهر خواهیم شد.

کمبود بازیکن آزارمان می دهد

بزرگترین مشکل تیم ما در مقطع فعلی مصدومیت بازیکنان کلیدی مان است. تعداد مصدومان مان همواره بیش از یک یا دو نفر است. در این شرایط با توجه به اینکه جایگزین های زیادی هم در اختیارمان نیست به شدت در مضیقه هستیم و این وضعیت آزارمان می دهد.

تراکتور حرف نداشت

تراکتور خدا را شکر یک برد قاطعانه را کسب کرد و با شش گل استقلال خوزستان را شکست داد. این تیم در این بازی بی نقص بازی کرد و حرف نداشت. به عنوان سرمربی ماشین سازی از برد تیم اول شهر تبریز خوشحالم و امیدوارم این روند هم برای ما و هم برای تراکتور ادامه داشته باشد.

هفته شش امتیازی فوتبال تبریز را رقم می زنیم

به امید خدا با وجود غیبت چند بازیکن شاخص و بازی در خانه حریف، برای برد به میدان خواهیم رفت. برای پیروزی مقابل فولاد برنامه داریم و می خواهیم هفته شش امتیازی را برای فوتبال تبریز رقم بزنیم.

فوتبال تبریز مدیون هوادارانش است

این جمله مه فوتبال تبریز مدیون هوادارانش است جمله ای کاملا در خور شان فوتبالدوستان پر شور این شهر است. ما هفته گذشته با حمایت هوادارانمان به اولین برد در لیگ هجدهم دست یافتیم. تراکتورسازی هم امروز با حمایت بی نظیر ۴۵ هزار هوادار موفق به ثبت یک برد پرگل شد. امیدوارم در بازی های خانگی مان هواداران همانند تراکتورسازی ما را هم تنها نگذارند.

انتهای پیام/س