آینده سرمربیگری تقوی در تراکتور مشخص شد
آینده سرمربیگری تقوی در تراکتور مشخص شد

آینده حضور سرمربی موقت تراکتورسازی روی نیمکت این تیم مشخص شد.

به گزارش عصرتبریز، بنا بر تصمیمات اخیر مسئولان باشگاه تراکتورسازی، محمد تقوی، سرمربی موقت تیم فوتبال این باشگاه به زودی جای خود را به یک مربی شاخص خارجی خواهد داد. بر اساس این تصمیم که پس از برگزاری یک جلسه چند ساعته با حضور محمدرضا زنوزی اتخاذ شد، تقوی قطعا سرمری تراکتور نخواهد شد.

تراکتوری ها که با توجه به نتایج اخیر، میان انتخاب سرمربی جدید و دائمی کردن سرمربیگری تقوی در دوراهی مانده بودند اینک تصمیم راسخ خود را در مورد آینده نیمکت شان اتخاذ کردند. محمدرضا زنوزی که گفته می شود مذاکرات جدی را با دو مربی خارجی آغاز کرده، شخصا این وظیفه را بر عهده گرفته و کلیه مراحل مذاکره با گزینه های مدنظر باشگاه توسط او انجام می گیرد.

این در حالی است که محمد تقوی در بازی هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان تلاش زیادی کرد تا از لحاظ عاطفی نیز خود را در دل هواداران جای دهد. هواداران تراکتورسازی اما علی رغم کسب پیروزی شش بر صفر مقابل استقلال خوزستان و متوقف کردن پدیده صدرنشین در مشهد، به صورت اکثریت عقیده دارند که بایستی جانشین توشاک، یک سرمربی سرشناس خارجی باشد. جمع بندی نهایی باشگاه نیز همراستا با این خواسته بوده و به نظر می رسد که به زودی شاهد معرفی سکاندار جدید تراکتور ۹۸-۹۷ باشیم.

انتهای پیام/س