رزمایش اقتدار عاشورایی، نشانگر حیات و سرزندگی ملت ایران است
رزمایش اقتدار عاشورایی، نشانگر حیات و سرزندگی ملت ایران است

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی در رزمایش محمد رسول الله بسیجیان استان، حضور بسیجیان را در این رزمایش نماد و نشانه ای از بزرگی و سرزندگی ملت ایران عنوان کرد.

به گزارش عصرتبریز، سردار عابدین خرم پیش از ظهر امروز در رزمایش محمد رسول الله بسیجیان استان آذربایجا‌ن‌شرقی افزود: بسیجیان آذربایجان‌شرقی در تمام صحنه‌ها نقش‌آفرین هستند چنانکه، رهبر فرزانه انقلاب از آن ها به عنوان بسیجیانی موقعیت‌شناس، شجاع و برخوردار از بصیرت و آگاهی یاد کردند.

وی بسیجیان را از متن مردم و متعلق به مردم دانست و اظهارداشت: بسیجیان برای خدمت به مردم همه توان خود را به کار خواهند بست.

سردار خرم حضور بسیجیان را در این رزمایش لبیک گویی به رهبر فرزانه انقلاب خواند و گفت: شعار زوال‌ناپذیر  «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» بر همین اساس همیشگی است.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره اجمالی به مراحل گذشته این رزمایش در قالب خدمات رسانی، خاطرنشان کرد: ساخت و مرمت بیش از ۴۰ خانه برای محرومان، خانه بهداشت و مسجد،  توزیع ۱۴ هزار بسته آموزشی و فرهنگی در بین دانش‌آموزان بوده،  ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای ۱۵ هزار خانوار، ارائه خدمات مشاوره‌ای برای هشتهزار نفر و تکمیل ۱۷ آبرسانی شرب از جمله خدمات رزمایش رسول الله از نهم تا ۲۹شهریور بوده است.

انتهای پیام/