دستگاه قضایی پیگیر تسریع در تعیین تکلیف طرح های پیشنهادی درباره زنان در مجلس
دستگاه قضایی پیگیر تسریع در تعیین تکلیف طرح های پیشنهادی درباره زنان در مجلس

عضو فراکسیون زنان مجلس از بررسی و پیگیری طرح های خشونت علیه زنان و تعیین هویت کودکان حاصل از ازدواج مادران ایرانی و پدران غیر ایرانی در مجلس در حضور معاونت پارلمانی قوه قضاییه خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، معصومه آقاپور در توضیح جلسه خود با معاونت پارلمانی دستگاه قضایی کشور در مجلس، گفت: در این جلسه در ارتباط با تسریع و کمک دستگاه قضایی برای طرح های پیشنهادی زنان اعم از خشونت علیه زنان و هویت کودکان حاصل از ازدواج مادران ایرانی و پدران غیر ایرانی بررسی هایی صورت گرفت.

طرح های خشونت علیه زنان و تعیین هویت کودکان مادران ایرانی و پدران غیرایرانی در اولویت بررسی قرار می گیرد

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این جلسه معاونت پارلمانی دستگاه قضایی کشور تاکید کرد که در مورد هویت کودکان حاصل از ازدواج مادران ایرانی و پدران غیر ایرانی، نمایندگان هر چه سریعتر طرح خود را تهیه کنند کما اینکه دستگاه قضایی نیز این موضوع را در اولویت بررسی قرار خواهد داد.

وی افزود: این توافق در حضور بنده و خانم اولادقباد به عنوان رئیس جلسه صورت گرفت، تا مجلس هر چه سریعتر تکلیف وضعیت این زنان و کودکان را تعیین کند.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: موضوع خشونت علیه زنان و وجود کودکان حاصل از ازدواج مادران ایرانی و پدران غیرایرانی از جمله آسیب های اجتماعی پنهان کشور است که باید هر چه سریعتر مشکلات آنها مرتفع شود.

انتهای پیام/