مهاجری: احساس کردم در تراکتور کارایی ندارم/ دلیل جدایی آندو را باید از خودش بپرسید
مهاجری: احساس کردم در تراکتور کارایی ندارم/ دلیل جدایی آندو را باید از خودش بپرسید

سرمربی ماشین سازی معتقد است که شرایط جام حذفی با لیگ برتر متفاوت است.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی اظهار داشت: چند هفته قبل با پارس در لیگ برتر بازی کردیم و پیروز شدیم اما شرایط جام حذفی با لیگ برتر متفاوت است. با ماشین سازی یکی از قدیمی ترین تیم های کشور، کار خود را آغاز و تلاش کردیم با کوشش بیشتر، مشکلات را به حداقل برسانیم.

بین اعضای تیم همدلی خوبی وجود دارد

خدا را شکر که فوتبال در این شهر کوچک، جای خود را میان مردم باز کرده است. پارس جنوبی از سطوح پایین خود را به بالای جدول رسانده و امیدوارم بتواند خود را در این جایگاه نگه دارد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. بین بازیکنان و اعضای تیم، همدلی خوبی ایجاد شده و بازیکنان خیلی خوب تلاش می کنند تا خود را به سطح تیم هایی چون پارس جنوبی و فولاد برسانند. از زمان حضور در ماشین سازی، یک برد در جام حذفی و یک پیروزی و یک تساوی در لیگ برتر کسب کردیم.

پارس جنوبی راه خود را پیدا کرده است

فکر می کنم پارس این فصل باتجربه تر و یکدست تر شده است. شاید این تیم برخی بازیکنان خود را از دست داده، اما اکنون هم تیم خیلی خوبی در اختیار دارد. من ۵،۴ بازی تیم پارس جنوبی را دیدم و بازی باکیفیتی ارائه می کنند. در دیدار مقابل استقلال، پارس در نیمه اول گلزنی کرد و همه فکر می کردند که استقلال در نیمه دوم جبران می کند، اما پارس تا دقیقه ۹۰ ایستادگی کرد و به جز بعد از دقیقه ۸۰، موقعیت آنچنانی به حریف نداد. این نشان می دهد پارس جنوبی راه خود را پیدا کرده و جدایی چند بازیکن، خللی از لحاظ فنی در تیم به وجود نیاورده است. امیدوارم فردا بازی خوب و تماشاگرپسندی مشاهده کنیم. البته من تلاش می کنم تیم خودم پیروز مسابقه باشد.

در جام حذفی باید استراتژی داشته باشید

جام حذفی جام شگفتی هاست. خونه به خونه سال گذشته به فینال مسابقات رسید و این نشان می دهد این رقابت ها اصلاً قابل پیش بینی نیست. در جام حذفی باید استراتژی داشته باشید، چون ممکن است بازی به وقت های اضافه یا پنالتی کشیده شود. شکست در یک دیدار لیگ برتر را می توانید در هفته بعد جبران کنید، اما این امکان در جام حذفی فراهم نیست. هر تیمی تمرکز بیشتر، اشتباهات کمتر و درک درستی از شرایط بازی داشته باشد، می تواند موفق تر باشد.

به عنوان مدیر تیم های تراکتورسازی به این تیم آمدم

در تیم پدیده مشکلاتی که داشتیم که این مشکلات امسال هم پابرجاست. با وجود این، من سه سال خوب در پدیده و پیش از آن، چهار سال خوب در سیاه جامگان داشتم. جای تأسف است که این تیم در لیگ برتر حضور ندارد و در لیگ دسته اول هم شرایط خوبی ندارد. دوست داشتم کار کردن در شرایط جدیدی را تجربه کنم و می خواستم به تیمی بروم که از لحاظ سخت افزاری و مالی، بهتر از پدیده باشد. مالک باشگاه تراکتورسازی پیشنهادی به من ارائه کرد و من به عنوان مدیر تیم های تراکتورسازی به این تیم آمدم. خدا را شکر تیم خوبی بستیم و پس از اینکه تیم به ثبات رسید، احساس کردم کارآیی زیادی ندارم. با پیشنهاد ماشین سازی، احساس کردم می توانم در این تیم مثمرثمر باشم. این بخشی از شغل ماست. بحث من مسائل مالی نبود. این موضوع در اولویت های اول و دوم من نبوده و کسانی که مرا می شناسند، این را می دانند.

همه اقشار کشور درگیر مشکلات مالی هستند

ماشین سازی متعلق به بخش خصوصی است. در حالی که مدیریت بسیاری از باشگاه ها مشکل مالی دارند، باشگاه ماشین سازی ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده و قرار است هفته آینده هم ۱۰درصد دیگر پرداخت کند. اکنون همه اقشار کشور درگیر مشکلات مالی هستند. مدیران باشگاه تلاش می کنند تعهدات خود را نسبت به اعضای تیم انجام دهند.

دلیل جدایی آندو را باید از خودش بپرسید

آندو حدود ۲۰ روز با انگیزه زیادی با ما تمرین کرد. او یک بار پس از تمرین، با ماشین و لباس شخصی آمد و پس از خداحافظی با اعضای تیم، از ماشین سازی جدا شد. انگار که با جای دیگری صحبت کرده بود. ما به این بازیکن نیاز داشتیم، اما دلیل جدایی آندو را باید از خودش بپرسید.

ایمان دارم فردا می تواند روز خوب ما باشد

از زمانی که کار خود را با تیم شروع کردیم، چند بازیکن مصدوم داشتیم، اما همانطور که جوانان ما در دو بازی قبلی جای بازیکنان مصدوم را پُر کردند، ایمان دارم که فردا هم می توانند روز خوبی برای ما رقم بزنند.

انتهای پیام/س