ستاره جوان تراکتور در اندیشه حضور در امارات
ستاره جوان تراکتور در اندیشه حضور در امارات

هافبک تیم تراکتورسازی با درخشش در این فصل یکی از کاندیداهای اصلی اضافه شدن به لیست کی روش برای جام ملت های آسیا به شمار می رود.

به گزارش عصرتبریز، دانیال اسماعیلی فر را باید یکی از بهترین بازیکنان تراکتورسازی در لیگ هجدهم بنامیم. این بازیکن که در نیم فصل دوم لیگ فصل گذشته به عنوان سرباز به جمه تراکتوری ها ملحق شد توانست خیلی زود خود را با شرایط تیم جدید وفق دهد. با آغاز فصل ۹۸-۹۷ دانیال اسماعیلی فر همانند فصل گذشته و حتی بهتر از آن توانست به یکی از بهترین مهره های تیمش تبدیل شود که بازی کردن بدون او برای تراکتورسازی می رود که تقریبا به امری غیر ممکن تبدیل شود. دانیال به خوبی توانسته در پازل تاکتیکی تیم تراکتورسازی جا بیافتد. او هم در امر گلزنی و هم در امر بازی سازی عملکرد مثبتی را تا این جای فصل داشته و به همین واسطه  یکی از کاندیداهای اصلی اضافه شدن به لیست کی روش برای جام ملت های آسیا به شمار می رود.

در حالی که دانیال امیدوار بود به واسطه شروع خوبی که در لیگ داشت نامش را در بین دعوت شدگان به اردوی جدید تیم ملی ببیند این اتفاق اما رخ نداد. دانیال بار دیگر جایی در لیست تیم ملی ندارد اما این نکته را خوب می داند که با تداوم روند کنونی بی شک فرصت حضور در لیست کی روش را خواهد داشت. رویای حضور در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات رویایی است که باعث می شود هافبک تراکتوری ها در این فصل با انگیزه ای دو چندان تلاش کند. بی تردید حضور ملی پوشان باتجربه ای چون مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه در کنار دانیال اسماعیلی فر می تواند زمینه را برای ملی پوش شدن او بیش از پیش مهیا سازد.

انتهای پیام/س