مهاجری: با کمبود شدید بازیکن پیروز شدیم
مهاجری: با کمبود شدید بازیکن پیروز شدیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی، شاگردانش را شایسته کسب پیروزی و صعود به جمع هشت تیم جام حذفی قلمداد کرد.

به گزارش عصرتبریز، رضا مهاجری، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در نشست خبری بعد از کسب پیروزی تیمش مقابل پارس جنوبی جم و صعود به جمع  هشت تیم  پایانی جام حذفی، با بیان اینکه بازی پرفشار و سنگین و زیبایی را شاهد بودیم، افزود:

ما برای این بازی خیلی زحمت کشیده بودیم و بدون اغراق بچه‌هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند.

وی در ادامه اضافه کرد:

به تیم پارس هم خسته‌نباشید می‌گویم و تلاش کردند. فوتبال هست و یک طرف می‌برد و یک‌طرف هم می‌بازد. با کمبود شدید بازیکن بازی کردیم و لطف خدا هم شامل حالمان شد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در واکنش به حواشی ایجاد  شده در رابطه با شادی گل شاگردانش، خاطرنشان کرد:

من فکر نمی‌کنم شادی با حرفه‌ای بودن مغایرت داشته باشد. من بابت گلی که بچه‌هایمان به ثمر رساندند خوشحالی کردم. اگر بابت خوشحالی من مشکلی به وجود آمده من عذرخواهی می‌کنم. ما به این برد نیاز داشتیم و با زحمت به این پیروزی رسیدیم.

رضا مهاجری با تاکید بر اینکه پارس جنوبی جم، تیم شایسته‌ای بود، بیان داشت:

ما در این بازی با بازیکن دماغ شکسته هم بازی کردیم. به خاطر خوشحالی من برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید. من هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که بخواهم به هواداران تیمی بی‌احترامی کنم.

وی در ادامه افزود:

من معتقدم که تماشاگران جمی قابل تقدیر و ستایش است. فوتبال شادابی و نشاط را به این شهر آورده است و امیدوارم که از این تیم حمایت کنند تا به سرنوشت تیم‌های دیگر دچار نشوند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه تیمش یک حد توان و پتانسیلی دارد، تصریح کرد:

این تیم با تمام احترامی که برای آقای کریمی قائلم عجولانه بسته شد و بازیکنان‌مان کامل نیستند. در نیمه اول فوتبال خوبی بازی کردیم ولی در ادامه بازی پارس جنوبی ما را وادار کرد که نحوه بازی‌مان عوض شود.

انتهای پیام/س