علی رضایی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و تبریز طی حکمی، به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی شهرستان ویژه مرند انتخاب شد. به گزارش عصر تبریز به نقل از فارس ، در قسمتی از این حکم که به امضای دکتر حمید میرزاده رسیده آمده است: ” نظر به مراتب تعهد، تخصص و […]

علی رضایی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و تبریز طی حکمی، به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی شهرستان ویژه مرند انتخاب شد.

به گزارش عصر تبریز به نقل از فارس ، در قسمتی از این حکم که به امضای دکتر حمید میرزاده رسیده آمده است: ” نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این حکم  به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال، صداقت کاری، امانتداری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید”.

علی رضایی از اساتید برجسته دانشگاهی با مرتبه علمی استادی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با بیش از دو دهه خدمت در پست‌های مدیریتی، اجرایی و علمی همچنین آموزشی است که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و اهر، رئیس دانشکده دامپزشکی، رئیس شورای جذب هیئت علمی استان، رئیس نظام دامپزشکی استان آذربایجان‌شرقی را در سوابق خود دارد.

وی دکترای عمومی خود را درسال ۷۱ در دانشگاه تهران و دکترای تخصصی خود را نیز با نمره عالی از همان دانشگاه به اتمام رسانده است .

از سوابق علمی و پژوهشی نامبرده می‌توان به چاپ بیش از ۱۴۰ مقاله علمی و پژوهشی و isi و مجلات معتبر علمی و ژورنال‌های خارجی و ارائه بیش از ۶۰ مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی اشاره کرد.

وی، صاحب دو عنوان کتاب دانشگاهی است که هم اکنون دانشجویان از مطالب علمی آنها بهره‌مند می‌شوند.