انتخاب سرمربی و محرومیت شجاعی مهم تر نیست؟!
انتخاب سرمربی و محرومیت شجاعی مهم تر نیست؟!

مسئولان باشگاه تراکتورسازی قصد دارند بار دیگر موضوع مربوط به مهدی ترابی را پیگیری کنند و این در حالی است که باشگاه تبریزی پیش روی خود مسائل مهمتری را می بیند.

به گزارش عصرتبریز، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال امروز حکم نهایی خود را درباره شکایت باشگاه تراکتورسازی از مهدی ترابی صادر کرد. بر این اساس مهدی ترابی از اتهام عقد قرارداد با تراکتورسازی تبرئه شده و او بدون هیچ مشکلی می تواند از نیم فصل برای پرسپولیس به میدان برود.

با این حال حکم صادر شده مورد اعتراض مسئولان تراکتورسازی قرار خواهد گرفت. مدیران تراکتورسازی قصد دارند با اعتراض به حکم صادر شده بار دیگر مستندات خود را درباره قرارداد مهدی ترابی به کمیته استیناف ارائه دهند تا شاید بتوانند این بازیکن را به تبریز ببرند.

مساله مهم درباره ترابی این است که قرارداد او با تراکتورسازی به عنوان بازیکن سرباز امضا شده و با توجه به اینکه او فعلا می تواند تا ۳۰ سالگی خدمت سربازی اش را به تعویق بیندازد، بعید است اعتراض دوباره مسئولان تراکتورسازی هم به جایی برسد. این در حالی است که جعفر محرم پور مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی درباره این مطلب اظهار داشت:

«در حال حاضر حکمی به باشگاه ابلاغ نشده است اما بعد از بررسی نسبت به رای صادره اقدامات لازم را انجام می دهیم.  همچنین  طی بیانیه ای اعلام می کنیم که به رای صادر شده تکمین و یا اعتراض می کنیم.»

البته اظهارات ضد و نقیض مسئولان باشگاه در مورد اتفاقات اخیر باعث شده تا در چنین مواردی منتظر مانده و اقدامات انجام شده یا نشده را به چشم ببینیم! چرا که تجربه ثابت کرده در طول ماه های اخیر، بسیاری از این اظهارات خلاف شان ثابت شده است. به هر حال اگر تراکتورسازی به رای صادر شده اعتراض کند شاید شامل این بار پنجره های جدیدی در پرونده باز شود و این پنجره ها شاید به نفع این باشگاه نباشند. در اینکه ترابی در صورت صدور رای به نفع تراکتور نیز به هیچ عنوان نمی تواند بازیکنی باشد که هواداران دوست دارند در تیم شان حضور داشته باشد شکی نیست. داستان قرارداد پرسپولیس و سایپا نیز داستانی جداست و زمانی که قرارداد ترابی با تراکتور وجهه قانونی نداشته و حضور او در پرسپولیس قانونی دانسته شده، پیگیری ماجرا جز لجاجت چیز دیگری را نشان نمی دهد! در چنین شرایطی به نظر می رسد که باشگاه تراکتورسازی تمرکز خود را بیشتر روی انتخاب هر چه سریع تر سرمربی و دفاع از حقوق بازیکنان خود کند تا شاهد محرومیت عجیب بازیکنی چون مسعود شجاعی از سوی کمیته انضباطی نباشیم!

انتهای پیام/س