ایرادات شورای نگهبان در طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل برطرف شد
ایرادات شورای نگهبان در طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل برطرف شد

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ایرادات و ابهامات طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل باحضور کارشناسان مرکز پژوهشهای مجلس برطرف شده و به زودی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

به گزارش عصرتبریز، سلمان خدادادی صبح امروز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حضور نمایندگان شورای نگهبان، سازمان اداری و استخدامی کشور، مرکزپژوهش‌های مجلس شورای اسلامی خبرداد و گفت: بررسی طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل  در دستور کار امروز کمیسیون اجتماعی قرار داشت.

نماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل از مجلس نهم در دستور کار کمیسیون قرار داشت، این طرح در صحن مجلس شورای اسلامی و همچنین در جلسات متعدد شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و ایراداتی به آن وارد شده بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار کرد: طرح ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل بعد از فراز و نشیب‌های متعدد با حضور همه کارشناس‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. شورای نگهبان ۹ ایراد به طرح وارد کرده بود که تصحیح شده و به زودی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: طرح  ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل باحضور کارشناسان مرکز پژوهشهای مجس ایرادات و ابهامات آن برطرف شده و گزارش آن به صحن داده خواهد شد.

انتهای پیام/