ایران منسجم، ثمره ایثارگری‌های شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است
ایران منسجم، ثمره ایثارگری‌های شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی، مدیون شهدا و جانبازان هستند و اگر ایثارگری این عزیزان در هشت سال دفاع مقدس نبود، امروز شاهد ایرانی منسجم نبودیم.

به گزارش عصرتبریز، علی جهانگیری در نشست شورای هماهنگی امور ایثارگران استان، با بیان اینکه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی برای همیشه مدیون شهدا و جانبازان هستند، افزود: تمامیت ارضی و امنیت و آبادانی کشور در سایه ایثارگری رزمندگانی است که عزیزترین سرمایه خود را در این راه فدا کردند.

وی، خدمت به ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان را وظیفه‌ای سنگین دانست و گفت: قشر ایثارگر جزو اقشار مرجع و مورد اعتماد جامعه هستند و مسئولان باید در حد توان و اختیارات در خدمت آنها باشند.

جهانگیری با اشاره به مشکلات متنوع و متعدد خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: در شرایط فعلی، امکانات و اختیارات مدیران شاید نتواند آن‌طور که شایسته است پاسخگوی نیازهای ایثارگران عزیز باشد، با این حال همه تلاش مسئولان استان در جهت جلب رضایت آنهاست.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سیاست مدیریت استان در قبال قشر ایثارگر مشخص است، افزود: استاندار محترم در جلسات مختلف بر ارائه خدمات قانونی و استفاده از ایثارگران در سطوح مختلف مدیریتی تأکید کرده است.

وی افزود: در حال حاضر ۲۶ درصد از مدیران استانداری از ایثارگران هستند و تلاش می‌کنیم در سطوح مختلف از این عزیزان استفاده شود.

انتهای پیام/