رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: پشت‌گرمی ما حمایت دولت و مجلس از کمیته امداد است که انتظار داریم نمایندگان و دولتمردان بیش‌ازپیش ما را یاری کنند.

به گزارش عصرتبریز، پرویز فتاح روز چهارشنبه (۱۸ مهرماه) در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با اشاره به اینکه روح شهداست که انقلاب را هدایت و مدیریت می‌کند اظهار داشت: ما باید قدر رهبر عزیزمان را که نعمت بزرگی برای کشور هست بدانیم بنده اخیراً با ایشان دیداری داشتم گفتم که کمیته امداد برای آسایش مددجویان برنامه‌های زیادی تدوین کرده است نگران نباشید که حضرت آقا با جدیت فرمودند من اصلاً نگران نبوده و به آینده امیدوارم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بابیان اینکه متأسفانه نگاه ما با به وضعیت کشور با مقام معظم رهبری فاصله پیداکرده است افزود: ولی‌فقیه می‌گوید من نگران نیستم ولی ما با بالا پایین شدن قیمت دلار انقلاب را زیر سؤال می‌بریم درحالی‌که مسیر انقلاب طبق تعبیر حضرت آقا سخت است ما وقتی انقلاب کردیم فهمیدیم که قرار است دشمنان به ما شمشیر بکشند چراکه هر موفقیتی سختی‌هایی به همراه دارد.

وی تصریح کرد: دشمنان با نظام الهی و راه امام حسین (ع) مشکل‌دارند اهل‌دل نشانه‌های پیروزی را می‌بینند همان‌طور که حضرت آقا می‌بینند؛ رهبر ما هر چه فرموده آن موضوع اتفاق افتاده است این لطف الهی است وقتی ایشان می‌گویند ما به آمریکا سیلی خواهیم زد مطمئناً این اتفاق خواهد افتاد.

فتاح خطاب به مدیران شهرستان میانه گفت: جمهوری اسلامی به مدیران پاک دست و ارزشی نیاز دارد ما در این وضعیت نباید نگران بوده و استرس داشته باشیم همه مدیران باید امیدوار باشند و تلاش کنند تا انقلاب را به پیروزی برسانند در این برهه زمانی باید صادقانه و برای رضای خدا کارکنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بابیان اینکه بهبود وضعیت اقتصادی کشور نیازمند اتحاد مسئولان است خاطرنشان کرد: همگان باید به دولت کمک کنیم و در این وضعیت متحد و منسجم باشیم اختلاف به صلاح کشور نیست و از این موضوع منافقین داخلی سو استفاده می‌کنند.

وی اذعان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) با تدوین برنامه‌های مختلفی تلاش می‌کند تا از محرومان و مستضعفین نهایت حمایت خود را بکند لذا در این میان نقش حیاتی مردم را نباید فراموش کرد ما به دستان خیر مردم عزیز ایران چشم دوخته‌ایم تا بتوانیم غبار محرومیت را از جامعه بزدایم از سویی دیگر پشت‌گرمی ما حمایت دولت و مجلس از کمیته امداد است که انتظار داریم نمایندگان و دولتمردان بیش‌ازپیش ما را یاری کنند.

فتاح در پایان با اشاره به اینکه من به شهرستان میانه علاقه قلبی دارم ابراز کرد: من در شهرستان میانه دوستان زیادی دارم بزرگان و علمای بزرگی در شهرستان میانه بوده و هستند که جمهوری اسلامی از آنان بهره‌ها برده است همچنین من از مردم خیر این شهرستان نهایت تشکر رادارم چراکه به لطف کمک‌های آنان، هر یتیم در این شهرستان ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان مستمری می‌گیرد درحالی‌که میانگین این مبلغ در کشور ۲۲۰ هزار تومان است یعنی میانه دو برابر میانگین کشوری برای یتیمان مستمری پرداخت می‌کند واقعاً به مردم میانه باید آفرین گفت.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم