کمک ۵ میلیارد تومانی مردم آذربایجان‎شرقی به دانش آموزان نیازمند
کمک ۵ میلیارد تومانی مردم آذربایجان‎شرقی به دانش آموزان نیازمند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: مردم نیکوکار استان در دو مرحله جشن عاطفه ها پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۱ درصد افزایش داشته است.

به گزارش عصرتبریز، بهروز شریف با اعلام این خبر اظهار کرد: در مرحله اول جشن عاطفه ها مردم نیکوکار آذربایجان شرقی با حضور در پایگاه‌های کمیته امداد در میادین و مصلاهای نماز جمعه کمک های خود را به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند.

وی با بیان این‌که ۲۸۰ هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در بین مدارس آذربایجان شرقی توزیع شده است، بیان کرد: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها یازدهم مهر ماه سال جاری در تمامی مدارس استان  برگزار شد و دانش آموزان کمک های خود را به صندوق های جشن عاطفه ها انداختند.

وی همچنین با اشاره به آمار کمک خیرین استان به دانش آموزان در سال گذشته عنوان کرد: مردم نیکوکار استان با شرکت در جشن عاطفه ها در سال گذشته نیز سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کرده بودند.

شریف ضمن قدردانی از مشارکت مردم خیر آذربایجان شرقی در جشن عاطفه ها، افزود: مردم نیکوکار می‌توانند با استفاده از روش‌های نوین و آسان همچون تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷، نرم‌افزارهای موبایلی «سکه» و «سنا» یا از طریق واردکردن کد #۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، نسبت به پرداخت کمک های خود به دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.

انتهای پیام/