پذیرش FATF به نوعی خود تحریمی است/ نظام در بن بست قرار ندارد
پذیرش FATF به نوعی خود تحریمی است/ نظام در بن بست قرار ندارد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: FATF به نوعی خود تحریمی است. به دست خودمان سپاه قدس را تحریم می کنیم.

به گزارش عصرتبریز، حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم شامگاه دیروز شنبه در دیدار با فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اظهار داشت: این لایحه FATF بالاخره به تصویب آقایان رسیده و به شورای نگهبان ارسال شده است. آنچه مسلم است، این کنوانسیون ها در مبارزه با پولشویی در هر کشوری مطرح است و برخی شان به آن پیوسته اند.

وی ادامه داد: این لوایح ظاهر خوب و قشنگی دارد اما به نوعی خود تحریمی است. به دست خودمان سپاه قدس را تحریم می کنیم. در برجام هم اینگونه بود، دشمنان می خواند قدم به قدم جلو بیاییند.

آل هاشم سپس گفت: این پیمان ها ساخته و پرداخته نظام سلطه و غربی ها بوده و با ظاهر خوبی که دارند، منافع شوم آنها را تامین می کنند.

امام جمعه تبریز سپس افزود: به هرحال نظام در بن بست نیست، شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام هم وجود دارد و آنها در مقاطع حساس از اسلام و انقلاب دفاع کرده اند.

آل هاشم سپس با اشاره به کینه ورزی های استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: اختلاف افکندن بین اقوام از جمله توطئه های فرهنگی نظام سلطه است.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان باید با برگزاری کرسی های دانشجویی مطالعه گر بوده و مشکلات را با هدف اصلاح نقد کنند، ادامه داد: البته نباید با هدف تخریب و زیر سوال بردن اشخاص باشد.

انتهای پیام/